Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy sony xperia e4-em...

Gbb kérdése:

Van egy sony xperia e4-em most vettem az akkumulátornál azt aírja ki hogy még 1 napig készenléti üzzemmódban van de akkor hogy lehet az hogy max 4-5 óráig üzemel max? Lehet a kisütés miatt de nem tudom hogy kell átállítani

Figyelt kérdés

2015. ápr. 13. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
He?
2015. ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na.... Ezt gondold át mégegyszer!
2015. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Sztem Te nem vagy tisztában ezekkel a vogalmakkal.

Pl a kisütés: Az akkumulátornak egy állapota, amikor energiát vesznek le belőle. 3 állapota van: Töltés, készenlét, kisütés. A töltés közben értelem szeruen toltodik, készenlétkor nincs használatba es tartja az energiát, kisütéskor pedig áramot ad le, jelen esetben a telefonodnak.


Az, hogy max 4-5 oraig üzemel, azért van, mert gondolom használod is a telot. A keszenlet a telonal azt jelenti, hogy nem használod a telódat, készenlétben van, masneven alvó módban.


Egyébként az új telók eleinte altalaban gyorsabban merülnek. Egyparszor tölteni kell ahhoh hogy elérje maximális kapacitását.


Remélem segítettem :)

2015. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*fogalmakkal
2015. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!