Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Moto E (2nd Gen) vs...

Motorola Moto E (2nd Gen) vs Microsoft Lumia 535?

Figyelt kérdés

melyik a jobb és miért? (a WP nem nagyon tetszik, de ha jó akár az is szóba jöhet).

vagy esetleg Moto G-akksija bír annyit mint a moto e-é?



2015. ápr. 14. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nekem 1st gen moto G-m van és nagyon elégedett vagyok vele, több, mint 2 éve vettem, még mindig tök jól működik az akku bírja egész nap, ha nem netezek sokat, akár 2 napig is. az újabb android frissítések mindig az elsők között jönnek ki rá, nincsen rajta bloatware.


Én csak javasolni tudom a moto g-t, régebben samsungjaim voltak, de soha többet nem veszek samsungot.


A nokiával, moto E-vel nincsen tapasztalatom

2015. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem is elso gen Moto G-m van, de az enyem masfel eve jelent meg, igy nem igazan tudtam tobb mint 2 eve megvasarolni:) Az altalad emlitett 2 telo igen dicsert, igy szerintem az alapjan valassz, hogy melyik tetszik jobban.
2015. ápr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, a lumiánál nagyon istenítik a Windowsphone stabilitását, meghogy erre még sokáig jön majd frissítés, viszont nekem akkor sem tetszenek ezek a "csempék", 45-nél nem akarok többet költeni telefonra, így viszont a lumia 535 nem éri, emiatt a képernyő sz*rsága miatt (nem érzékel stb, frissítés meg nem javított rajta, eddig), plusz ez már nem is nokia.

A motorolánál (E) az első generációval sokan megvoltak elégedve, 5-ös androiddal jön, meg azt hiszem hogy stock is. Viszont ennél meg az aksit féltem (mert nem lehet kivenni,úgy érzem mintha másnap kipurcanna az aksija, és csak ki kellene cserélni, de nem tudod- ez valahogy megijeszt.

Még gondolkodom, de lehet hogy moto e lesz belőle

2015. ápr. 15. 00:39
 4/15 kérdező.. ***** válasza:
Moto e 2nd Gen.Az akksija szerintem 3 napot is ki kell bírnia.De többet tudok mondani 2 nap múlva ugyanis én is rendeltem egyet:)
2015. ápr. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Telefonoknal a "felhasznalo altal nem kiveheto" akksi nem jelent kivehetetlen akksit. Altalaban par csavart ki kell csavarni es hozzafersz az akksihoz. Marmint ezt azert irom, hogy ez a szempont valahol az utolsok kozott legyen, mert nem fontos tenyezo. Nekem peldaul telefonom es laptopom is beepitett akksis, es ez nem volt hatralo tenyezo eddig.
2015. ápr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kérdező.. ***** válasza:
Így van attól hogy beépített még ki lehet cserélni 10 perc alatt.Manapság már az összes csúcskategóriás telefonok is beépített akksival csinálják a telefont,úgy hogy ez nem számít.Viszont a Moto E 2nd gen akksija nagyon erősre sikeredett.Majd írok hogy mennyit bír.
2015. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

jaa neked érdezik 2 nap múlva, okés, kíváncsian várom a véleményed róla.

És még valami honnan éri meg rendelni?

Expansys: 45-46.000ft garancia nélkül

vagy Emag: 49.000ft-2 év garanciával

2015. ápr. 15. 15:20
 8/15 kérdező.. ***** válasza:
Expansys ad rá garanciát méghozzá gyártóit.Szerintem onnan érdemes venni,de ha utánvétellel rendeled akkor 9 ezer a szállítás úgy meg emagról éri meg akkor.
2015. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

basszus tényleg 9.000, nem is figyeltem hogy a 3 ezer valamennyi az teljesen más.

am most megnéztem a emagot, akciós lett, 49 helyett 45 ezer

2015. ápr. 15. 16:14
 10/15 kérdező.. ***** válasza:
Igen,most rendeld meg emagról.Én szívtam mert hétfőn rendeltem 49k-rt és tegnap óta 45k-ra le van árazva...
2015. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!