Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennétek, ha: a...

Melyiket vennétek, ha: a pénztől nem függ, androidot jobban szeretitek, de úgymond "beleszerelmesedtetek" az iphoneba? A két telefon: LG G3, Iphone 6

Figyelt kérdés
Igazából az androidot talán azért kedvelem jobban, mert sokkal nyitottabb a rendszere, de különösebb bajom az IOS-el sincs, csak a zene rá tétel kicsit bonyolultabb, mint az androidnál.
2015. ápr. 15. 17:07
 1/2 anonim válasza:
Ifon fix h nem kéne...ingyen sem...lassan droid sem a winfost is kilőttem...talán majd a linuxos telók vagy a firefoxossakat próbálnám be.na de mivel a kérdésed csak 2fajtára irányult ezért le egyszerűsítem.androidot választanám ingyen.az ifon még ha fizetnének sem kéne...
2015. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó telefon. Bármelyiket választhatod. Én talán az iphone-t próbálnám ki mert eléggé vékony meg még nem volt ios-os telóm csak android, volt s3-am is most s4..

de vsak óvatosan az iphoneval még meghajlik.

2015. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!