Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Irnátok androidra, windowsra,...

Irnátok androidra, windowsra, iosre előnyöket és hátrányokat?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

iOS:mindenben jó

Android:Sok mindenben szar,ki nem állhatom

Windows Phone:Jó lenne,ha nem lenne ilyen kevés app rá

2015. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Első válaszolónak nem jár a keksz. :(


Na szóval...


iOS: Előnyök: Jól optimalizált (nem fagy le, gördülékeny a rendszer), könnyen áttekinthető. ; Hátrányok: A testreszabhatóság és a kompatibilitás majdnem a 0-val egyenlő. :(


Android: Előnyök: Erős hardver, jobb processzor, könnyen testreszabható, szinte korlátlanul hozzá lehet férni, és át lehet állítgatni mindent - a felhasználó kedve szerint., kompatibilitása kiváló. ; Hátrányok: Olykor labilissá váló rendszer, lassúság


Windows: Gyakorlatilag a kettő között áll mindenben. Erős hardver és viszonylag jól optimalizált, azonban kevés letölthető alkalmazása van.

2015. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Emberek ***** válasza:
46%

iOS: Igen személyreszabható, viszonylag nagy alkalmazáskínálat, használható, gördülékeny rendszer,

DE! Nincs fájlkezelő, vagyis Jailbreak-elt készülékekre lehet van, de az i-cuccokat hülye amerikaiaknak találták ki eredetileg. Ami még hátrány lehet, a gyenge hardware


Android: Korlátlan személyreszabhatóság, ami a rendszer minőségének a rovására mehet, bitang erős hardware


Windows Phone: Igen a kettő között áll, viszonylag kötött rendszer, jól optimalizált, jó hardware, és minőségi összeszerelés

2015. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%

Androidról túl kedvesen fogalmaztok... Lényegében az első 3 hónapig jól megy akármilyen telefonról aztán belassul ha ujra teszed az egészet az akkor már csak 2 hónapig lesz jó ez folyamatosan csökken... végén meg bl nyitást csinálsz és cserélsz romot de az is csak egy ideig jó....

Végén meg veszel új telót mert már szar ha szerencséd van 1 évet lehúzol...


Ios: Jailbreak mindenképp kell szerintem, hogy kihasználhasd teljesen (jailbreak=/=warez)

Hátrány talán itunes kell a másoláshoz, nincs filekezelő (jb vel lesz) mappánkénti lejátszás, képeket csak sync ezni tudsz (vagy icloudra feltszed onnan meg le) de ezeket a képeked egyesével törölni nem tudod egész mappát törölni kell ha törölni akarsz 1 képet...


win: Nevetséges... nem értem mások miért veszik... én olyan win telefont vennék amin win7 van nem egy gagyi szar amire nem szedhetsz le semmit mert nincs rá

2015. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ios: A személyre szabhatóság egy szubjektív dolog, nekem kevés amit az IOS nyújt, van akinek elég. Nagyon stabil rendszer, és mivel kifejezetten az iphone telefonokra van optimalizálva, a gyenge hardveren is kiválóan, gyorsan fut.


Android: Könnyen személyre szabható rendszer, a végtalanségig alakítható, és rengeteg app van rá, nincs olyan amit ne találnál. Nem fog belassukni "3hónap múlva", csak ki kell tudni választani a megfelelő telefont, és nem egy semmilyen noname alsó kategóriás semmit kell venni, ami már akkor sem ért egy forintot sem amikor az ember megvette, mert azon nem fog rendesen futni. Miután megvetted, tudni kel használni és nem lesz baj. Nagy hátránya a vírusok, és a buggok, meg az, hogy nincs optimalizálva (sok esetben) és ez kihat a telefon kezelhetőségére, nem használja ki a hardvert.


Windows phone: Szerintem a legjobb op rendszer, amit az ember találhat ha kevés appal is beéri. És akkor le is írtam a legnagyobb hátrányát, csak az alap dolgok vannak rá meg. Hátrány lehet még, hogy valakinek nem jön be a kezelőfelület. Ezen kívül csak előnye van. Gyengébb hardveren is gördülékeny, nem fagy, nem akad, jól optimalizált, gyors kényelmes rendszer. Szerintem az alkalmazáshiányon kívül nem lehet rá panasz.

2015. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0% na mi van savanyú a szőlő? XD
2015. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ios telefonra=az iphone-al szóval kimaradt hátrányként, h rettentő gyorsan merül
2015. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mihez képest merül gyorsan? Egy napot mindegyik iPhone-om kibírt eddig, kettőnél többet megy egy okostelefon sem, maximum ha "vigyázol" rá (ki-be kapcsolgatsz rajta minden sz..rt).


Nap végén megy a töltőre, és nem kell foglalkozni vele, hogy jaj meddig bírhatja még vajon.


Ha meg olyan helyre megyek, ahol biztosan nem tudom tölteni, van egy 1112-es Nokiám, az elvan egy hétig :-)

2015. ápr. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!