Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook messenger nem jelenit...

Facebook messenger nem jelenit meg semmilyen kepet. Se amit kuldenek nekem, sem pedig a barataim profilkepeit. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 15. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen az internetkapcsolatod?

Nekem akkor nem tölti be rendesen, ha nem jó a net.

2015. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Teljesen jo, maxon van a wifi :/ a facebook alkalmazással ia ugyanez a baj... egyetlen kepet sem mutat, tehat se a profilkepwket, se amit masok feltoltenek vagy ha van vmi hir, akkor annak se mutatja elonezetbe a kepet...tehat semmit, na :(


Par napja van ez igy, azt hittem h azerr mert keves a hely a memoiriamon, de mar 4 GB-ot letoroltem es igy sem jom ujraraktam az alkalmazasokat, ujrainditottam a telefont...semmi.

2015. ápr. 15. 22:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Raadasul miota a "latta xy" helyett mar csak mini profilkeppel jelzi chaten, h latta az illeto, azota csoportos beszelgeteseknel nem tudom h ki latta es ki nem, mert ugye nem mutat kepet..
2015. ápr. 15. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!