Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyűjtők! Tudnátok nekem...

Gyűjtők! Tudnátok nekem mobiltelefon gyűjtőket ajánlani?

Figyelt kérdés

Lenne Egy hibátlan állapotu Nokia 1611 em

működik . Karc es kopas mentes muzealis darab .. ha valaki tudna ajanlani valakit akit erdekwlne ?



2015. ápr. 16. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Tucatjával bizniszelnek ilyesmivel. Nem fogsz belőle meggazdagodni, nem ér semmit.
2015. ápr. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyen allapotban az orszagban kb 2-3 db van .. uj
2015. ápr. 16. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg új, miért nem vársz vele még 10 évet? Vagy mindenképp most akarod eltapsolni azt a pár ezret, amit kapnál érte?
2015. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ládaszámra vannak újrahasznosításból. Nekem egy Motorola TA180 zsír újam van. Az akkuja rossz.
2015. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ér sokat és később sem fog sokat érni. Ez nem olyan termék, aminek az idő előrehaladtával felmegy az ára. 50-100 év múlva talán valami múzeum beveszi normális áron.
2015. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!