Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért lehetne eladni,...

Mennyiért lehetne eladni, úgy, hogy tényleg meg is vegyék?

Figyelt kérdés

Bontatlan dobozú iPhone 4S t-mobileos 1 év garanciával 8 Gb memóriával.


Köszi a segítséget.


2015. ápr. 16. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
45
2015. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trafó1 ***** válasza:
egy ezresért tuti megveszem.
2015. ápr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ingyen se kéne...
2015. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy 4 eves okostelo, amire mar nem jon frissites? Oszinten szolva ingyen sem kene. Ujonnan aruljak meg 60-80e kozott, ha tenyleg el akarod adni, hirdesd 60 korul - mar persze ha megvan minden papirja, es nem mondjuk lopott, letiltott vagy 'felujitott' keszulek.
2015. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nézd meg valami online oldalon mennyit kérnek egy ilyenért és az alatt add 1-2 ezer forinttal
2015. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem lopott, nem letiltott és nem felújított, ténylegesen új.


Azért adtam el (mióta kiírtam a kérdést, már el is vitték), mert nincs rá szükségem. T-mobile adta ajándékba mert az előző előfizetésnek letelt a hűség ideje, megszűnt és kellett helyette egy új, ahhoz meg "járt".


Viszont én nem szeretném lecserélni a telefonomat, mert egyrészt szeretem, teljesen elégedett vagyok vele, másrészt egy sokkal jobb telefonnak tartom, mint azt, amit adtak.


38.000 forintért adtam el ma, a kolléganőm elvitte a kislányának.

2015. ápr. 16. 12:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Az jó pénz érte. Ha nem Apple termék lenne, kb. 10 ezer Forintot sem érne.
2015. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!