Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem mondani pár...

Tudnátok nekem mondani pár verekedés játékot androidra?

Figyelt kérdés
A WWE Immortals már megvan nekem és az árnyék harcra sem vagyok kíváncsi. Ezeken kívül van még valamilyen jó játék? Mondjuk akár box is lehet, vagy bármilyen más gyilkolászós játék, csak élvezhető legyen :P
2015. ápr. 16. 12:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Belehalna valaki, ha válaszolna?
2015. ápr. 16. 15:39
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem válaszoltok? Biztos nem is ismertek egy játékot sem, sőt még gyerekkorotok sem volt!
2015. ápr. 17. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Ember állj már le! Pont, hogy azoknak van/volt gyerekkora, aki olyan dolgokkal játszik, aminek nincs köze az elektronikához! És nem kell az "ez már a 21. század" típusú kamuszöveg!
2015. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Tyű , te valóban egy lélegző ember lény vagy, vagy csak a képzeltem játszik velem? Miért nem tudtok idejében válaszolni, annyi sok itt a tudatlan? :DD
2015. ápr. 18. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!