Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a net...

Miért nem működik a net előfizetésem a Nokia Lumia 735-ön? Mit kell beállítani, hogy működjön?

Figyelt kérdés
Elméletileg van net előfizetésem a T-mobilnál. A profilomban látom is a felhasználható adatmennyiséget, viszont a telefonomon nem működik a net. A wifi tökéletes. Mi lehet a probléma? A telefonon kell valami extrát bekapcsolni? Elméletileg be van kapcsolva a mobil adatkapcsolat. Kell még valamit állítani? Vagy a T-mobilnál kell még valami pluszat csinálni?
2015. ápr. 17. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Apn-t ellenőrizd.
2015. ápr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
"Elfelejtettem". Teljes mértékben hihető, hogy a naponta 200 aalkalommal beìrt kódotvalaki elfelejti.. A tulajdonosa biztos tudja a kódot.
2015. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül megoldódo
2015. ápr. 18. 00:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül megoldódott a probléma. Kiszedtem a sim-et és újra indítottam.
2015. ápr. 18. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!