Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg melyik a legjobb...

Jelenleg melyik a legjobb ár-érték arányú középkategóriás androidos mobil?

Figyelt kérdés
Maximum olyan 50-et szánnék rá de nem árt ha olcsóbb.

2015. ápr. 17. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Hasonló elvárásaim voltak. Illetve nekem még fontos volt, hogy Dual SIM legyen.

Én ezt vettem:

[link]

Lényegében meg vagyok vele elégedve. Nem fagy, nem akad mint az előző mobilom. Teszi a dolgát és ennyi :)

2015. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jónak tűnik :) Amúgy főleg netezésre, játékra, filmnézésre, zenehallgatásra használnám, úgyhogy túl nagy elvárásaim nincsenek, de azért nem akarok olyat venni ami nem éri meg.
2015. ápr. 17. 13:41
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Legjobb 50 alatti Androidos telo a Moto E 2015. Persze emellett vannak meg jok, de ar/ertek aranyban nem igazan van ellenfele.
2015. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Egyértelműen Moto G 2.generáció.(2014)

Androidosbol ennél jobb nincs ennél.

2015. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért*
2015. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Redmi 2
2015. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. ápr. 17. 19:10
 8/8 Osynho ***** válasza:

" Amúgy főleg netezésre, játékra, filmnézésre, zenehallgatásra használnám, úgyhogy túl nagy elvárásaim nincsenek"


Nem olyan kis elvárások. Ezeknek nem sok telefon tesz eleget maradéktalanul. Eleve zenét nem sok telefonon lehet normális minőségben hallgatni.

2015. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!