Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 mennyire megbízható?

LG G3 mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Ez az egyik jelöltem, de az ára miatt csak 1 év garanciával tudnám megvenni kártyafüggetlenül. Viszont hallottam hasonlóan nagy márkákat (pl. Samsung, Sony) 1 év után tönkremenni, azután, hogy lejárt a garancia. De ahhoz meg túl drága, hogy csak 1 évig tudjam használni. Akinek esetleg ilyen van hosszabb ideje, mik a személyes tapasztalatok?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. ápr. 17. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nem dobálod meg nem ejted le és veszel rá egy tokot meg fóliát akkor szerintem 4 év múlva se megy tönkre.

Meg nem nem mennek tönkre 1 év alatt.

2015. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
1 éves "garanciával" öngyilkosság megvenni. Addig korrekt a gsm bolt, amìg eladja a szürkeimportos telefonját.
2015. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Abszolut megbizhato, nekem az van es imadom!👌

Kb 5 honapja van meg. Nem lassult be, es nem akad. (Eddig talan egyszer ketszer megakadt)

Gyors rajta a net.

Szep kijelzoje van.

Kameraja is szupi.


Szamomra tokeletes ez a telefon.😊😀

2015. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg Huawei Ascend P7 2 év garival? Arról mi a véleményetek?
2015. ápr. 20. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem G3-mom van, es igaz, hogy nagyon sokat hasznalom, de delutanra lemerul, utana pedig lelassul es akadozik..nem a telefon hibaja, mert osztalytarsaim is ugyanigy vannak vele...a mobilnettol es aktiv hasznalattol ugy felmelegedik, hogy nem tudom 3mpig nyomni a gombot, hogy kikapcsoljam. Egyebkent, ha nem ugralsz folyamatosan alkalmazasok kozott es nem jatszol rajta,teljesen jo es megbizhato:)
2015. ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!