Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megvegyem a Lumia...

Szerintetek megvegyem a Lumia 930 telefont? Jó vétel? A többi lent.

Figyelt kérdés

Kb. 1 héten belül fogok telefont vásárolni. A Lumia 930 tetszik nekem kívül belül. Hátrányként annyi van, ami miatt elgondolkodtam, hogy egy androidos telefont vegyek (sony z3 kompakt, nexus stb.), hogy kevesebb app van rá. Az igaz, hogy kezd feltörni, de például sok fizetős ami androidon nem az, vagy ha igen akkor rá lehet "kalózkodni". Továbbá az, hogy haverok multiznak együtt, és olyat hallottam, hogy hiába van meg ugyanaz a játék wp-re is, nem fogok tudni multizni andoridos készülékekkel.

De viszont a Lumia mellett szólva, ha most veszek egy telefont azt szeretném 2 év múlva is ugyanúgy használni, +jó kamera stb.

Szerintetek maradjak a Lumiánál, vagy vegyek egy androidos készüléket?



2015. ápr. 17. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem lumiám van (830)

Majdnem 4 hónapja használom, eddig 3x fagyott le.


Amit kezdetben nehéz megszokni, az a visszafele lépkedés, a csempés rendszer, a zenelejátszó és a könyvolvasó hiánya, amit nagyon macerásan lehet csak megoldani (ez utóbbi lehet, hogy csak nálam probléma)


Összességében nem bántam meg a cserét, a másik készülék egy iphone5s lett volna, de annak a kihozatalához 60.000 ft-ot kellett volna befizetnem, így maradtam a lumiánál (bár ez már egyéni probléma)


A korábbi telefonom egy samsung galaxy s2 volt, de bizton állíthatom, hogy nekem soha többé android.



Ja igen, akkor végszóként, válaszd a lumiát.

2015. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Hát a wp telefon egy olyan döntés amit nem fogsz megbánni. Mivel nem fog akadozni semmi rajta mindig számíthatsz majd rá és a windows 10 el rengeteg dolgot elérhetsz majd.(Érdemes utána olvasni)


Ámbár a barátaidnak android van ha azt választasz talán az általad is említett z3 compact vagy s5 vagy a alpha lenne ideális szerintem.


De a sony mellet még ott van az hogy vízálló nagyon sokáig bírja egy töltéssel szép képeket csinál + 3GB ram van benne az is szuper benne.

2015. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tankcsara ***** válasza:
100%
Vegyél lumiát.Ez még két év múlva is telefon lesz.Állandó frissítéssel,ingyenes navigációval szinte az egész világon.Nem beszélve a szuper jó képekről és a 4K videókról.
2015. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyobb kijelzőn 4,75-5"-on a wp rendszere sokkal jobban kezelhetőbb is szerintem
2015. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ¡Converse! 182 válasza:
Nekem is 930van nem bántam meg hogy ezt vettem.
2015. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!