Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone smart 4 turbo telefon...

Vodafone smart 4 turbo telefonon hogy lehet beállitani hogy sd kártyára mentsen?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire/honnan? Ha Play áruházból, akkor sehogy. Csak letöltöd és áthelyezed.
2015. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bármit mentek a telefonra, adatkábellel vagy play áruházról, a belső memóriára menti. Kiirta a teló, hogy kevés a memória és átakartam állitani a mentés helyét, de az sd kártya szürkével van irva, nem lehet rákattintani.
2015. ápr. 18. 12:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Miket szeretnél áthelyezni? Mert vanbak olyan hogy hogy nem lehet áthelyezni pl. Google Chrome, YouTube, Google Tèrkép, CM Security.. de pl. Játékok, zenèk, képek, videók, olyan alkalmazások amik nem túl fontosan pl. Amazon kindle (e-book). Meg lehet törölni az alkalmazásokat azokat áthelyezed.. de vírusírtókat nem lehet...
2015. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Játékokat, zenéket, ha fényképezek akkor oda mentse, de nem lehet...
2015. ápr. 18. 19:36
 5/8 A kérdező kommentje:
A beállitásokban a tárhelynél az alapértelmezett irandó lemez a belső tároló és az sd kártya lenne még választható, de nem tudom kiválasztani, mert szürke a betű és nem engedi.
2015. ápr. 18. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:

"de nem tudom kiválasztani, mert szürke a betű és nem engedi."

Először is, egy betű biztos nem lesz szürke. Másodszor pedig írd le, hogy hány GB-os, milyen márkájú, de az is lehet, hogy olyan GB-sat tettèl bele amit nem támogat a telefonod. Vagy kamu microSD-t kaptál, hol vetted?

2015. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ha fényképezek akkor oda mentse, de nem lehet..."

Azért mert előtte be kène állítanod a kamera beállításain, hogy oda mentse.. nekem S5-öm van eboltban vettem 16GB-os microSD-t és 2 választásom volt, "telefon tárhelyére mentse", vagy "SD tárhelyére" termèszetesen sd-t választottam. De zenèket nálam így működik: Saját fájlok (azaz amiben mindent megtalálsz) --> van nekem olyan, hogy 'hang' arra kattintok, és az összes zenédet kijelölöd, majd az "Áthelyez"-re KATT. És SDhez mented. Ennyi.

2015. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget, megvan. A kötözködést leszámitva (mert arra gondoltam, h a betű szine szürke, de ezt mindenki érti, aki akarja) hasznos volt az eligazitás. Még 1x köszi.
2015. ápr. 21. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!