Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet hordani nyáron az...

Hol lehet hordani nyáron az okostelefont, zseb, vagy hol?

Figyelt kérdés

Újdonsült okosteló tulajként nem tudom hovatenni a dolgot.

Külön hátizsákot vigyek magammal, ha sétálni akarok a városban?

Zsebbe nem fér a telefon, kiesik, ellopják.


Régi buta telefonomat csak beraktam a zsebembe és kész.


2015. ápr. 18. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
"Zsebbe nem fér a telefon, kiesik, ellopják." - nem biztos, attól függ, mekkora a telefon és mekkora a zsebed, szóval nem biztos, hogy kiesik, 5,2"-ig szerintem nincs gond, lopásra meg nagyon kicsi az esély, észre lehet venni, ha valaki kutakodni akar a nadrágzsebedben, főleg nyáron lengébb, vékonyabb öltözetben. De ha nagyon rettegsz ettől, hordd elől nyakba akasztva. Letépni onnét így csak előről tudnák, de az meg lehetetlen, mivel nagyon szem előtt van.
2015. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én felfogadtam egy hajléktalant, ő hozza utánam a telefon. Ennyit csak megér a dololg.


"Régi buta telefonomat csak beraktam a zsebembe és kész."

Ja, ezekkel az újakkal ezt már nem lehet megtenni, én is próbáltam, de nem ment, ez van...

2015. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a derékszíjamon lévő öv-tokba szoktam magamon hordani...

[link]

2015. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!