Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont tudtok...

Milyen mobiltelefont tudtok ajánlani ezek alapján?

Figyelt kérdés

Maximum 40E Ft-ot szánok rá, olyat szeretnék, ami nem fagy le folyton, nem lassú, szép képet csinál, sok hely van rajta, hangos a hangszórója, és megbízható. Valamilyen Sonyra gondoltam, Samsungot, LG-t ne is mondjatok, eddig az összes telefonom e 2 márka közül került ki, és ezek nagyon lassú, lefagyós telefonok. :/

Nyilván okostelefonra gongoltam....jó lenne, ha nem lenne túl csúnya, vékonyat szeretnék, szép kijelzővel, fehér színben. Persze ezek nem kikötések, csak jó lenne. A lényeg, hogy ne fagyjon le minden alkalommal, amikor netezni akarok, meg ne egy évet kelljen várni, mire betölt valamit...



2015. ápr. 18. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Lumia 520

[link]

2015. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni hogy hol akarod venni(melyik szolgáltató/áruház/webáruház?).

Egyébként ha belefér a 40-be ahol veszed akkor pillanatnyilag tényleg az Ace 4(Samsung, de nincs vele probléma) az egyik legjobb teló(nem egy ismerősömnek és tényleg jó telefon). A másik még esetleg az Xperia M2, ez is jó de az Ace 4 jobb.

2015. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kérdező.. ***** válasza:
Moto E 2nd Gen a legjobb és brutál üzemideje van.Nem fagy,nem laggol,gyors,gyári lolipoppal jön és sokáig van támogatva és az akksi egy bika.Ennél nincs jobb.
2015. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pilinszky Bianka válasza:

Nekem a Lenovo a536 van.Én meg vagyok vele elégedve és szerintem illik rá a leírásod. :)

egy kép róla: [link]

2015. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!