Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5c vagy Lumia 735?

Iphone 5c vagy Lumia 735?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Két éve használok Lumia 620-at és nagyon megvagyok elégedve vele, a kijelzőméret és a kamera minősége miatt esedékes a csere.

2015. ápr. 18. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
735 jobb. Mert ha már megszoktad a csempéket... de ha nem szereted a csempèket akkor is lumia. Ios nagyon más lesz...
2015. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
iphone! csak az iphone!
2015. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Természetesen a Lumia.. iPhonet (szerintem) többnyire divatból szokás venni, villogni. Milyen gáz már, hogy az olcsósitott verziót veszi meg valaki -az egyebkent alapbol alsó/közép kategóriát hozó iPhoneból. Nézz adatokat... Az iPhone hamar merül, kisebb és rosszabb felbontású kijelző, komolytalan külső. Ellenben a Lumia egy elegáns készülék, ami a számadatok szerint is veri az iPhone 5c-t. Ki az, aki mégis az iPhoneokat választja?
2015. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem leginkább a stabilitás a fontos. Ha szükségem van rá, akkor kéznél legyen, ne fagyjon, ne kapcsoljon ki, ne merüljön le.

Ami nálam előny a Lumiában, hogy tudom mit kapok a pénzemért, megkapja a wp10-et, ismerem a rendszert. A hátrány viszont, hogy sok applikációt nem kap meg (máv, oszkár stb).

5c-ről viszont sokan írták, hogy nem éri meg, kompromisszumot igényel.

A kérdés, hogy melyik lenne időtállóbb telefon. 2-3 év múlva is probléma nélkül működjön.

2015. ápr. 18. 13:46
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Engem már az iPhone szó is kiráz.. Már hányingerem van tőle akkora egy parasztvakítás. És hidd el, nem azért mert nincs rá pénzem. Én is megtudnám venni előfizetéssel, mint a 16 éves gyerekek szülei. De mivel mélyen benne vagyok a témában, így rendelkezek annyi ismerettel, hogy tudjam, hogy az iPhone(illetve az osszes Apple termék) egy tudásához képest minimum 4x-esen túlárazott készülék.
2015. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
De mindjárt jönnek azok, akik megcáfolnak, bár érvekkel(az évek óta hajtogatott stabilitason kívül, amit a WP és már az osszes Google Nexus hoz) nem tudnak előállni. Nem hiába.
2015. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ASDLKW ADSLKAW válasza:
7%
android 4eva!
2015. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ASDLKW ADSLKAW

Köszönöm, lehetőleg máskor olvasd el a kérdést is!


Többieknek pedig valóban köszönöm! Tisztában vagyok azzal is, hogy az Iphone is jó, stabil és több alkalmazás jelenik meg rá. Az egyedüli problémám, hogy annyit mégsem fizetek ki érte szívesen. Ezek szerint a lumia 735-öt nem is veri nagyon, igaz?

2015. ápr. 18. 14:08
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Főleg üzemidőben és képernyő méretben nem.. De semmi másban sem veri. Esetleg az alkalmazások száma.. Én egy Lumia 930at használok, és minden megvan, amire szükségem van. Néhány játék az unalmas percek eltöltésére, Messenger és Skype a netes kapcsolat tartásra, MetroTube a videózásra(itt megjegyezném, hogy jobban tetszik, mint a Google saját YouTube alkalmazása, ugyanis tud lezárt képernyőn zenét játszani, és előre letölteni egy érintéssel..), stb.

2015. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem Lumia735 telefonom van és tökéletesen működik.Szerintem sokkal jobban jársz vele mint egy iphoneal.
2015. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!