Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe esett a telefon, van...

Vízbe esett a telefon, van esély rá hogy megtudják csinálni? Hosszú!

Figyelt kérdés

A suliba beleejtettem a WC-BE a Nokia 2700-as telefonomat, amit alig egy hete vettünk a pannonál (újanon, és garanciás).. Suliba voltam, ezért nem tudtam hajszárítózni.. pont becsengedtek órára, hátúl ültem, ezért elég jól kitöröltem az egész telefont, kiszedtem az aksit, a sim kártyát.. (a memória kártyát elfelejtettem kiszedni az benne maradt..) az egészet átttöröltem... már szinte száraz volt, aztán darabokba (aksi külön, sim külön hátlap külön, meg leszedtem a telefon elejét is) betettem a padba.. reméltem hogy szárad még, és jó lesz... De kicsengedtek óráról, természetesen megint átttöröltem, megpróbáltam bekapcsolni, nem működött.. beletörődtem és beletettem a táskámba.. Később kb. 1 óra múlva kivettem .. majdnem bekapcsolt de csak villogott fehérrel és kikapcsolt.. kivettem az aksit, és már nem foglalkoztam vele..

Mikor hazajöttem akkor 1 óráig minimum hajszárítóztam.. már tiszta forró volt meg minden.. töltőre tettük, de semmi.. nem kapcsolt be, és már nem is villogott fehéren sem!

Aztán mivel már az osztálytársam is járt így.. ő azt mondta, hogy vigyük fel a pannonhoz, és mondjuk azt, hogy nem tudjuk hogy mi baja lehet a telefonnak, de nem kapcsol be..

(Mikor beleesett pont Péntek volt, ezért csak Hétfőn vittük fel)..

Mikor felvitte anyám (én nem mentem mert suliba voltam) akkor azt mondta, hogy ő nem tudja, hogy mi van vele.. de nem kapcsol be.. kipróbálták egy új aksival.. és úgy sem működött..

Azt mondták, hogy felküldik Pestre megcsináltatni, (kb. 3 hét) és SMS-be értesítenek ha visszajött a telefon!


Most akkor az lenne a kérdés, hogy szerintetek van rá esély hogy megcsinálják? vagy visszaküldik úgy, rosszan? vagy kicserélik egy újra, vagy használtra vagy valami?

Vagy annyit mondanak hogy nem tudják megcsinálni és kész?

Azt nem mondtuk, hogy vízbe esett... rá tudnak jönni? és ha rájönnek akkor megpróbálják megcsinálni, vagy nem is foglalkoznak vele?? És így, hogy garanciás előfordulhat hogy fizetni kell majd valamennyit?


2010. febr. 20. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azzal,hogy hajszárítóztad,teljesen megölted.Valszeg a korróziót megállítottad(vagy nem)de a kijelző szalagkábel már elődte kirohadt-korrodált(lásd villogó kijelzó)
2010. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És a válasz:Igen észreveszik. :(
2010. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De a villogó kijelző az még hajszárítózás előtt volt.. később kezdtem szárítózni..:(

köszi a választ!

akkor 100%-osan búcsút mondhatok a telefonnak?:(

2010. febr. 20. 21:23
 4/7 anonim válasza:
nekem k550i m van, tennap vizes lett mer ben hagytam a mosdóba, bekapcsolva, ma reggel már csak fehér kép volt, de mosm ár az se, barátom aztm odnta h csak szoftver frissités, de nem hiszek ebben, tuti hogy korrozio :S :(
2010. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó..

mi köze a szoftvernek a vizhez???? xD

a haverod merhaságot beszél...

amúgy én egy samsung javító vagyok és állati könnyű észrevenni ha beázott...

legközelebb ne hajszárítózd és van rá esély hogy benyalják a sztorit...

részvétem a telód miatt

2010. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A garancia 100 % hogy ugrott! Ebben ugyan nincs garivesztésmiértmegmondó szoftver mint a drágábbakban, de elég jól látható nyomai vannak egy vizes aktusnak.
2010. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy érdekel valakit. de egyébként nem tudták megcsinálni. ht igen, garanciának annyi. visszaküldték lefotózva a teló belsejét. azóta már van másik.xD de azt nem viszem többet víz közelébe:D^^ am köxi a válaszokat
2010. márc. 29. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!