Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung töltő cseréje hol?

Samsung töltő cseréje hol?

Figyelt kérdés
Samsung telefonom (Neo Pocket) töltője nagyon gyorsan átmelegszik, konkrétan forró lesz. Kellene szereznem egy új töltőt, de hol? Márkaboltban, szervizben? Garancia biztos van még a telefonra, kevesebb mint 1 éve van meg. Szóval jó lenne nem költeni rá, de nem tudom, hogy a garancia erre is vonatkozik-e.

2015. ápr. 19. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A melegedés nem biztos, hogy a hibás működés jele. Ha a töltős elején meleg, sőt forró, a vége felé pedig folyamatosan hűl, akkor nem hibás. Esetleg üresen dugd a konnektorba, ha nem lesz forró 10-15 perc alatt, akkor nem hibás. Terhelés nélkül hidegnek kellene lennie. A terhelés függvényében változik a hőmérséklete. Ez is USB-s töltő, nem? Bármilyen USB végű töltő jó, ami lead annyi mA-t amennyit az eredeti töltő. A kisebb mA-val sincs baj, csak lassabb lesz a töltés. Rajta van a garanciajegyen, hogy tartozékokra vállalnak-e garanciát, ettől függően tudod kicseréltetni a töltőt.
2015. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát azt hiszem, mikro USB-s, persze lehet hogy rosszul tudom, mert nem nagyon értek ehhez :D

Olyan, hogy amikor bedugom semmi extra, de kb. fél óra múlva forró a töltő ÉS a telefon is felmelegszik, amikor már 100% fel van töltve és mondjuk nem azonnal veszem le, akkor meg már teljesen kihűlt. Ez akkor normális? Nekem ilyen egy telefonommal se volt még, igaz azok nem is voltak okostelók. Csak félek attól, hogy ez a forróság tönkrevágja.

2015. ápr. 19. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Rendes USB a töltő kimenete, abba bele egy USB kábel, aminek a másik vége micro USB, ez megy a telefonba. Az okostelefonok töltője a legtöbb esetben ilyen.

Nekem a jelenlegi a második okostelefonom, mindkettő melegedett töltés közben, ahogyan a töltő is. És nem csak nálam melegedik. Ez teljesen normális.

2015. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké köszi, akkor megnyugodtam :) Csak húgom mondta, hogy szerinte gáz, mert az övénél nincs ilyen (neki Huawei van).

Amúgy amit a telefonhoz kaptam, az nem USB kimenetes, hanem rendes konnektorba dugós. Amit írtál, olyan töltő nálam az mp3-hoz meg a Kindle-höz van.

2015. ápr. 19. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!