Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem? Lg...

Melyik telefont vegyem? Lg g2/g3/nexus vagy sony xperia z1/z2

Figyelt kérdés

az lg g2 vagy g3 tetszik a legjobban,nem tudom mennyi különbség van köztük, megéri-e a g3 azt a +25 ezret,amiről azokat olvasni,hogy melegszik meg akad...

ennyi pénzért azért kéne,hogy vigye legmagasabb minőségű játékokat is akadás nélkül meg egyszerre több alkalmazást.

kamera/hangszóró nem mérvadó,mert nem annyira fényképezgetek, illetve fülesen hallgatnám filmet/zenét/játékot.


tapasztalatot/véleményt szívesen olvasok bármely telefonról


vagy esetleg valami jó telefont ? (100 k fölé ne ugorjunk)

köszi



2015. ápr. 19. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

LG G3: ugyanaz a hardver, mint a G2-be, de ~1.8x annyi pixelből áll a kijelzője, szóval a hardver ennyivel jobban lesz terhelve, és ez meg is látszódik rajta. Nem lassú telefon, de néha csak meg akad, nem is játék közbe, de menüben ahogy lépkedsz, néha van egy kis lag, működést nem befolyásolja, de engem zavarna. Meg a kijelző minősége sem olyan jó, nem annyira világos, mint az elődje, így napon sem olyan jól látható, stb. Aksija sem bírja olyan jól, bár néhány ember azt írja nekik olyan jó, mint a G2-nek, de senkinek sem jobb, többségnek viszont kifejezetten rosszabb, bár itt legalább cserélhető, ez mondjuk nem hátrány.


Még ha uyganannyiba kerülne a 2 telefon akkor is elgondolkodnék, hoyg melyiket vegyem, így, hogy a G3 drágább, szerintem nem kérdés.


De most 100k-ért OnePlus One az álomtelefon számomra. Gyönyörű kijelző, jó hardver, nagy aksi, jó kamera, nagy kijelző, jó szoftver, kapacitív vagy virtuális gombok között tudsz váltogatni, stb. Max egy hátránya van, hogy nincs benne microSD, szóval vagy megveszed a 16 gigásat 95 ezerért, de akkor nem is lesz több, vagy megveszed a 64 gigásat, de az drágább (pontosan nemtom mennyi, minimum egy 10-essel).

2015. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ja hülye vagyok, leragadtam ott, hogy LG G2 vs LG G3.


Nexus 5 vagy Nexus 6 mindkettő jó, de 5-nek nem olyan jó az aksija, 6 meg hatalmas (ha ezzel nincs bajod, akkor nem lehet rá sok panasz).

Xperia Z1-et kijelző miatt nem venném meg, Z2-vel semmi baj, a vízállóság meg nagy előny, néha nagyon hiányzik, hogy a mostani telefonom nem vízálló.

De Z2 helyett inkább az OPO-t venném, leginkább a szoftver miatt (bár a Sony sem csúnya Lollipop-al).

2015. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ...szerintem g2-t veszek, de mivel nem lehet levenni a hátlapját ha az aksija "elhasználódik" ki lehet valahogy cserélni? meg nem tudom ,hogy abból a 16 GB-ból mennyit foglalnak az alapdolgok!?
2015. ápr. 19. 19:28
 4/13 A kérdező kommentje:
meg talán g3-ra jött valami frissítés amivel elvégre nem akadozik,nem tudom mennyire igaz.
2015. ápr. 19. 19:34
 5/13 kérdező.. ***** válasza:
Vagy OnePlusOnet-t vagy nexus 5-t vegyél.A g2 már nem éri meg.
2015. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#4


Lollipop jött rá, én is azt olvastam, hogy gyakorlatilag megszűntek az akadozások, meg a kijelzővel is volt pár gond amit kijavított, így már összességében nem olyan rossz telefon, de akkor is inkább mást vennék helyette.

2015. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem.
2015. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a g2 még mindig nem éri meg. kevés olyan ember van aki nagy százalékban ki is használja.
2015. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8


Egy felsőkategóriás telefont sem tudnak kihasználni az emberek, de aki jó kamerát, jó aksit, jó és nagy kijelzőt akar, annak felsőkategóriás telefon kell, hiába nem kéne nekik erőmű, de csak erős telefonhoz vannak ilyen párosítások.

2015. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
G3.
2015. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!