Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg megfertőződött a...

Tényleg megfertőződött a trojan telefonom? Töltsek le hozzá valami vírusírtót? Melyiket? Vagy mit kell csinálni ilynekor?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy játékot a webáruházból, és játszottam is, amikor legalul egy levél ikon jelent meg, hogy üzenetemérkezett. Nem akartam megnyitni, azonban amikor kiakartam lépni ajátékból, hozzáértem, és egyből kiírta, hogy a samsung megfertőződött a trojan vírussal.

2015. ápr. 20. 06:39
 1/7 bp1985 ***** válasza:
80%
Reklámnak hívják.
2015. ápr. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon megijedtem, mert csak 2 hónapos a telefon.
2015. ápr. 20. 06:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Androidra nem igazan letezik virus :) foleg nem marketen.
2015. ápr. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vírusirtónak eleve lennie kéne folyamatosan a telefonon.
2015. ápr. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minek kene lennie? Fogyasztja az akkut. Meg lassitja a telefont.
2015. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy miért kéne? Azért, amire való.

Jobb félni, mint megijedni. Úgy sem bírja ki az ember, hogy csak Play-ről töltsön le. Ha kis is bírja, akkor is adódhat olyan helyzet, (akár figyelmetlenségből, akár naivitásból fakadóan) amikor azt mondhatod "dejó, hogy korábban letöltöttem!".

2015. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát biztos nem :DDD

semmire nem jó kb. ;)

2015. ápr. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!