Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leila GSM valóban új telefonok...

Leila GSM valóban új telefonokat árul?

Figyelt kérdés

Valaki vásárolt már onnan?

Valóban új telefont kapott kézhez?

Mennyire megbízható?

Van rá esély hogy nem az eredeti telefonokat árulják?


2015. ápr. 20. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár napja az előttem lévőnek használtként mutatták az i6-ot (csomó volt belőle, karcosak és sérült oldallal), nekem 5 perc múlva (nagy-nagy tanakodás után, közben 1-2x rám néztek) mondták hogy csak újak vannak. És azokra mutattak, ami előbb még használtként volt árulva. Jó emberek azok csak nagyon frankón összedolgoznak. Én az életben többet oda nem megyek.
2015. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek lopott telefont adtak el és mikor a rendőrség lefoglalta tőle, nem adták vissza a készülék árát.. pedig garanciajegye minden megvolt a srácnak.. így vásároljatok a Leila GSM-nél!


Sőt, még fenyegették is a srácot, hogy összeverik.. alvilági, sunyi patkányok, múltkor én is benéztem hozzájuk, már a szemük sem áll jól, addig persze kedvesek, ameddig potenciális vevő vagy.

2015. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hamisitványt adtak el nekem
2018. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ne vásároljon senki se abban a szar üzletben
2018. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes és i6 nem létezik !!
2019. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bagyánszky Gábor válasza:
2021 decemberben vettem tőlúk Iphone 13 pro maxot, a telefon új, hibátlan, áfás számlát kaptam, imei szám szerint minden ok, tökéletesen működik,a meglepetés akkor ért, amikor a 128 gb helyett 256 gb-os készüléket kaptam! Úgy látom, hogy vannak 2015ös kommentek us itt. Ha csalók lennének már kiforogtak volna!
2022. márc. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Profin tolják, de nem eléggé. 2020-ban vettem tőlük egy xiaomi telefont, az ára kedvező volt 100e, hivatalosan egy 20e-el lett volna több. A fólia rajta volt a dobozon, mint később kiderítettem, ez nem a gyári feszes fólia volt, feltűnhetett volna. A készülék ugyan nem volt használt, de gyanús volt, hogy a gyors töltő helyett, egy normál 2A-es töltő volt a készülékhez csomagolva. Mint kiderítettem egy eredetileg Angliai területre csomagolt telefon került hozzám, gondolom ezért is cserélték ki a töltőt. A garancia jegy egy vicc volt, hozzájuk szólt, sejtem egy esetleges hiba esetén hogyan álltak volna a dologhoz. Szóval csak óvatosan velük, simlis egy brigád.
dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!