Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vennétek meg...

Melyik telefont vennétek meg az alábbiak közül, és miért?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2010. febr. 21. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a sony ericcsont, mert nagyon sony-s vagyok.
2010. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

vagy még ő:

[link]

2010. febr. 21. 12:08
 3/14 anonim ***** válasza:
htc hd2 vagy iphone... ők csinálják a legkomolyabb érintőképernyős (komoly) telefonokat, persze ezek felsőkategóriásak :)
2010. febr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezek közül: (saját véleményem szerint)

1. Helyezett: Sony Ericsson XPERIA X10

2. Helyezett: HTC HD2

3. Helyezett: Apple iPhone 3GS

4. Helyezett: Acer Liquid e (ez azért került ide, mivel még nem ismerem)

2010. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezek közül én is X10-est, de esetleg gondolkozz el a Samsung Omnia II-n avgy az Omnia Pro-n! Ez utóbbinak fizikai qwerty-s billentyűzete is van!
2010. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1.htc hd2

2.iphone 3gs

2010. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ezek mind nagyon okos telefonok, sok funkcióval.

egyszerű a válasz: amelyik neked a legkézenfekvőbb opcionálisan.

nem értesz a technikai dolgokhoz, be akarsz állni a sznobéria sorába, szereted a látványos,ámde totálisan haszontalan programokat: iPhone

megelégedsz a kevesebb programmal, és azzal,h haverjaidnak nem tudod mutogatni,h milyen csilli-villi a telefonod,de mégis ki tudod használni azt,hogy rettentően jól párosítható a telefonod pc-vel,dolgozó ember vagy, és örülsz,h van naptár, jegyzetfüzet,rendes fényképező, (bővítthető) zenelejátszó a zsebedben: windows mobile

2010. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak: iphone-ra miért is csak haszontalan progik vannak? a legtöbb hasznos program is iphone-on érhető el. csak a képzelet szab határt nameg a pénztárcánk :) windows mobilt sose vennék...(nem vagyok apple fan, pc-n nekem is wondows van) ha ezek közül kéne választanom vagy iphone vagy x10.
2010. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

19:46-os vagyok. iPhone, és Omnia felhasználó. Egyikre sem voksolok különösebben. Bár mindkettő a maga nemében egyébként egy jó készülék, és szeretem őket,arra,amire használom őket. iPhone inkább már csak porosodik.

Lehet,h csak én nem találtam olyan programokat rá,amiket úgy igazán jó használni a mindennapokban. (végülis nem értek a telefonokhoz, gondolom érezhető,hogy csak úgy vásárolok össze vissza készüléket,és csak a levegőbe beszélek mindenféle baromságot)

;)

2010. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen a HTC. Egyik válaszoló ezt írta:


"megelégedsz a kevesebb programmal, és azzal,h haverjaidnak nem tudod mutogatni,h milyen csilli-villi a telefonod,de mégis ki tudod használni azt,hogy rettentően jól párosítható a telefonod pc-vel,dolgozó ember vagy, és örülsz,h van naptár, jegyzetfüzet,rendes fényképező, (bővítthető) zenelejátszó a zsebedben: windows mobile

"


Ez mind igaz lenne, ám a kevesebb program kamu, több program van windows mobile-ra, mint iPhone-ra, pont ez a legnagyobb előnye, hiszen lefelé kompatibilis a korábbi WM és pocketpc rendszerekkel(cserébe az iPhone kicsit gyorsabb), így 2002-ben készült programok is mennek, újak is akadnak bőven. A kevés program csak az apple store-ra és az annak megfelelő microsoftos izére igaz, mert utóbbin töredék annyi program van, szóval annak való az iPhone aki nem akarja keresni(amúgy ppcwarez.org) a programokat, hanem egy helyen megtalálni, megvásárolni, a Windows Mobile meg azoknak akik szélesebb választékot akarnak programokból, de ennek képesek utánajárni is.


Amúgy még ezek mellett a Nexus One-t tudom ajánlani, azt is a HTC gyártja és Android rendszerű, ami könnyebben kezelhető mint a WM, de hátránya hogy még kevés program van rá.

2010. márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!