Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note 3 az már...

Samsung galaxy note 3 az már nem túl nagy? (note tulajok)?

Figyelt kérdés
Az már nem túl nagy? Nekem galaxy s4-em van és gondolkozok hogy note 3-ra vagy másra cseréljem... vagy iphone 5s. De az meg lehet kicsi s4 után. Na mindegy. Note 3 vélemény? Más telefonról is írhatsz ha szerinted van más ami megéri.

2015. ápr. 20. 18:57
 1/5 anonim válasza:

Nekem is Note-om van. Az elején azt hittem, hogy nagy lesz, de pozitívan csalódtam, nem az, ráadásul roppant kényelmes az írás, és személy szerint nekem jobban tetszik, ha mindent nagyban látok, mintsem, hogy bogarásszak egy 3,5-4"-os kijelzőn.

A kabátzsebembe fér nehezen bele, egyedül annyi a hátránya.

2015. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Come back ***** válasza:
A note széria a legjobb telefonok a világon. Már csak az akku kapacitása végett megéri a Phablet. Nekem Note 2 van. Imádom. Eddig mindenhova elfért.
2015. ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szeptemberben egy hosszú iPhone széria után, Note 3-ra váltottam és egyetlen egy olyan dolgot sem tudok említeni, ami miatt nem érte meg! Hamar megszoktam a méretet, imádok vele írni, a ceruza is hasznos, tökéletes kamera és még sorolhatnám. Ne hezitálj , nem fogod megbánni, az árát nagyon megéri mert szerintem ami egyszer vesz, nem igazán akar tőle megválni!
2015. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Remélem :)

a hétvégén megveszem. Remélem nem lesz problémám a méretével kapcsolatba...

vannak telefonos boltok ahol be se vesznek ilyen telókat mert túl nagy.. nincs rá kereset.

2015. máj. 28. 17:01
 5/5 Come back ***** válasza:

Az ára miatt nincs rá kereslet! Luxus kategória. Ha a Note 2-ből indulunk ki, az utolsó ára 110 000 Ft volt. Amiért egy tévét kapsz. Szóval drága.

[link]

2015. máj. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!