Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ez az iPod? Személyesen...

Saavedro kérdése:

Megéri ez az iPod? Személyesen venném át.

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 20. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem nagyon szeretek használt dolgokat venni. és tekintve hogy egy éves már és így 60. inkább rádobnék még egy kicsit és vennék egy vadi újat.
2015. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, iPod-okkal vigyázni kell, mert nem tudni, milyen intenzíven használták, bár talán az 1 év még nem olyan gáz, ismerősömé kicsit több, mint 2 éves, és már az akksija nagyon gáz. a 60-at kicsit én is sokallom érte, most mondjuk nem látok, de azért szoktak lenni 45-50ért is, az már kicsit reálisabb 5-ös iPod-ért, mondjuk gondolom nem ha egy 5ezret lealkudnál belőle, még belemenne, 65-ökért már iPhone 5/5C-t is lehet kapni, mondjuk ritkán 32 gigásat, de szóval annyiért akkor már inkább azt, mint egy iPod.
2015. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem veszem meg, találtam jobb cuccokat és közbe rájöttem, hogy elég gyengus.
2015. ápr. 21. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!