Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pesten lehet valahol telefont...

Pesten lehet valahol telefont tölteni?

Figyelt kérdés
Lekéstem a a csatlakozásomat, és csak délután tudok továbbutazni, így viszont nem fogja kibírni a mobilom. Fel tudom valahol tölteni?
2015. ápr. 21. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemész bármilyen GSM árudába, és megkéred, hogy engedjék feltölteni a telódat.
2015. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Magasságos hűtőszekrény! Lemerül az okos telód és pár percig nem tudod használni, itt a világvége meneküljön mindenki amerre lát!! :DDD

Én volt, hogy otthon hagytam és nem vittem be munkába, mégis megértem a holnapot :-)

2015. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Igen, képzeld összedől a világ! A nővérem reggel kórházba került, én kérek elnézést amiért szeretném tudni mi van vele! Szerintem egy normális kérdést tettem fel, ha nem tudsz vagy nem akarsz rá válaszolni normálisan miért kattintasz rá? Ennyire unatkozol?


Az első valaszolónak köszönöm!

2015. ápr. 21. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem is itt nem az okostelefonfüggőségen van a hangsúly. manapság már azért elég gáz dolog az, ha az embert keresnék telefonon, de nem tudják elérni, és ez fordítva is igaz.

ma már azért elég durva elképzelni azt, hogy hogy régen hogy kezelték a hasonló dolgokat, amikor az ember nem a várt időpontban érkezett meg, mert közbejött egy ilyen csatlakozáslekésés.


egyébként meg valóban gsm boltoknál általában engedik, hogy kicsit felrakd töltőre.

2015. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken kocsmákban, kávézókban is lehet, sokszor láttam már asztalok mellett konnektort. Iszol egy kávét/kólát/sört, ami tetszik, közben meg töltöd egy kicsit. Ha van töltőd, mert az már a vendéglátó helyeken nem annyira szériatartozék - persze ahogy manapság már úgy szolgálnak ki a pult mögül, hogy le sem teszi a k* telefonját, még kölcsön is kérheted..
2015. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!