Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez a 410-es hibakód,...

Mi ez a 410-es hibakód, youtubon, telefonon?

Figyelt kérdés
Belépek a youtubba, megtekintendő videók, szép, oké. Utána mennék a feliratkozásaim menüpontra és ez fogad:"Gond volt a hálózattal (410)" Néha még a feliratkozásaimig se jutok. Próbáltam már az SD-kártya kiszedését, meg a ki-be kapcsolást is. Nagyon zavar, pls segítsetek!

#telefon #YouTube #hibakód #410-es hibakód
2015. ápr. 21. 15:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nekem is ezt írja ki. Nem véletlen Huawei telefonod van?
2015. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Nekem ugyan ez a probléma. :/ Bebarangoltam a netet, de nem nagyon találtam használhatót. :(

Aztán megtaláltam ezt. Szerintem nem véletlen hogy ez a probléma csak ma délután jött elő egy pár embernél, ezért szerintem ez valami szerverhiba lehet.

Kérdezd meg a youtube-osokat e-mail ben. Szerintem ez a leghatásosabb. :)

2015. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Lord_Veron válasza:
A youtube app a hibás. Ha origon keresztül használjátok rendbejön
2015. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Benjamin012 válasza:
Nem csak neked, sok embernek nem.jo most a Youtube, vqloszinu valami rendszer hiba de remrbhnvetoleg hamar javitjak.:)
2015. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Na valami fejlemény?? Kezd idegesíteni
2015. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Akkor most megkönnyebbülten felsóhajtottam :D. Remélem, mihamarabb kiszedik, mert a youtube napjaim fontos eleme.
2015. ápr. 22. 13:32
 7/19 anonim ***** válasza:
A régebbi yt app verziók támogatása megszünt...
2015. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Z1 Compact, android 5.0.2, legfrisebb YouTube app és ha fel akarok tölteni videót nekem is ezt a 410-es errort dobja.
2015. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 B st válasza:
samsung trend plus -om van es nekem is állandóan ezt dobja ki
2015. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Megkérdeztem a Google-n és ezt a választ kaptam: "Szerintem nagy valószínűséggel az állhat a 410-es probléma hátterében, hogy a tegnapi/mai nappal a Google megszüntette a pár évvel ezelőtt gyártott eszközök YouTube támogatását. A Te Huawei-ed is ebbe a kategóriába tartozhat. Azért egy YouTube alkalmazás-frissítést még kipróbálhatsz, hátha megjavul tőle a dolog. Ha azután sem működne az alkalmazás, csak részvétem tudom nyilvánítani."

Csak ez lehet a hiba.

2015. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!