Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 5s 32Gb-osnak...

Az iphone 5s 32Gb-osnak június végéig fog csökkenni az ára, és ha igen kb mennyivel?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 21. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
mihez képest? én tegnap vettem 100ezerért egy telekom függőt használtan. ha jó állapotút akarsz, akkor ez alatt nem fogsz találni, és valószínű júniusban sem. ha újat nézel, akkor meg végképp nem, az új telók árát ritkán frissítik, csökkentik.
2015. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy iphone-nak nehezen megy le az ára. rendkívül jól tartja az árát.
2015. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy csökkenne. Az új modellek bejelentése kb. ekkor szokott megtörténni, de azok ősznél hamarabb biztosan nem kaphatók, ráadásul szerintem bent fogja az Apple tartani az 5s-t a termékvonalában, így ha később csökken is, az nem lesz jelentős (20e Ft körül).
2015. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!