Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Prestigio MultiPhone 7600...

Prestigio MultiPhone 7600 DUO? vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

7 hónapos LG G2 est cserélnék rá.Úgy néz ki az LG önáztató üzemmódot folytat,nem tudom még mennyit költsek rá,és ,hogy megéri e.gondolkodom azon,hogy inkább veszek egy másikat.de mivel alig fél éve kifizettem 100 ezret az lg re nem szeretnék most is egy kész vagyont kiadni telefonra,ráadásul be is fürödtem vele.inkább veszek valami olcsóbbat,végül is nem használom olyan húúú de nagy dolgokra.filmeket nézek rajt és a gyerekek játszanak rajt primitív játékokat (angry birds,jurassic park,hay day egyebek)erre én laikus szemmel úgy gondolom akár ez a telefon is megtenné.a nagy kijelző csábító..igazából az ami leginkább szempont.most az extrém digiben 46.990 ft ért el lehet hozni.

vélemények,tapasztalatok?


2015. ápr. 21. 17:31
 1/1 hailer válasza:
Ha nem pakolod tele mindenféle felesleges google play alkalmazással, akkor stabilan működik. A mediatek proci miatt nem a legerősebb a rendszerteljesítmény, viszont szép, elegáns és a kamerái nagyon jók. A 2 év háztól házig garancia meg 1-2 prémium márkának is a becsületére válna. A megbízhatósága részben tőled is függ.
2016. máj. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!