Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől? Samsung android 4.4.4....

Mitől? Samsung android 4.4.4. új telefonon fekete lesz az óra a képernyőn?

Figyelt kérdés
Szóval A3 telefon -a kijelzőre widgetként kitett óra először fehér, ha bekapcsolom, vagy ha kiteszem a widgetet akkor is. De minden nap elfeketedik, és úgy is marad ... és nem látom a sötét hátteremen mennyi az idő :S Néha magától visszafehéredik olyan fél nap után.. Marhára zavar, a boltban a rossz háttérre hivatkoztak, de lecseréltem és ugyan úgy ezt csinálja, anyumnak is új A5-je van, és már nála is jelentkezik a probléma. Mitől lehet? Másnál is van? Hogy szűnik meg?

2015. ápr. 22. 12:17
 1/5 A kérdező kommentje:
anyáé S5 bocsi
2015. ápr. 22. 12:19
 2/5 anonim válasza:
Szia nekem A3 van és semmi probléma nincs vele..jól látom az időt..nem tudom hogy miért lehet nálatok ez a probléma..:(
2015. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
még mindig szar nekem... megfigyeltem, hogy napközben fekete és estére lesz csak fehér... nemtom mi az isten, sehol nem látom h lehetne állítani
2015. máj. 4. 08:15
 4/5 anonim ***** válasza:

"nemtom mi az isten, sehol nem látom h lehetne állítani"


Ilyen trollgyerek... :'D

2015. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez most mi,miért?
2015. máj. 12. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!