Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s hangszoro problema?

Iphone 5s hangszoro problema?

Figyelt kérdés
Tegnapelott kezkremezes kozben sikerult egy jo nagy adag kezkremet a telefonon felso hangszorojara( a front kamera alattira) 'ejteni' probaltam kikaparni belole, fulpiszkaloval, pzs-vel, ki is tisztitottam rendesen, viszont most alig hallom amikor telefonalok, csak nagyon halkan szol. Ezt fedezi a telenoros egy eves garanciam, vagy inkabb kulsos szervizbe vigyem? Mit gondoltok?

2015. ápr. 22. 18:33
 1/3 plasztik@ä ***** válasza:
garanciát szerintem nem kapsz rá servizbe kell vinni
2015. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 padam1 ***** válasza:
Sajnos mivel saját hibádból történt a dolog, ezért a garancia ugrott. Ráadásul, ha meg is próbálnád bevinni, a garanciális szervizben a telefon szétszedése után rögtön kiderülne a turpisság (ha a kézkrém még benne van, akkor azt látják meg, ha már elpárolgott, akkor valószínűleg elszínezte az alkatrészeket, de még az is lehet, hogy a belső folyadékindikátor is bepirosodott miatta ((ez utóbbi hivatott bizonyítani, hogy folyadék járt a telefonban)). A lényeg, hogy minél hamarabb vidd szervizbe az iPhone-t, mert a kézkrém a telefon belső alkatrészeinek rozsdásodásához is vezet. Így nem csak halkan fog szólni a telefon, de előbb vagy utóbb a rozsda fontosabb alkatrészeket is tönkre fog tenni. A megoldás egy pár ezer forintos ultrahangos tisztítás.
2015. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Ha iStyleba viszem be megcsináltatni (nem garanciálisan), akkor nem veszik el a garancia, ha jól tudom?!

Kb egy hét múlva tudom felvinni Pestre, addig nem lesz nagyobb baj ugye?

2015. ápr. 23. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!