Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb?

Melyik telefon a jobb?

Figyelt kérdés

Iphone 6 vagy galaxy s6?

Most nem arra gondolok hogy pl. az iphonennak szarabb a procija hanem valos használatra ,és tapasztalatokra.



2015. ápr. 22. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Én személy szerint az iPhone 6-ot venném, az iOS miatt.
2015. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
iOS miatt, meg az élettartam miatt az iPhone.
2015. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 kérdező.. ***** válasza:
62%
Iphone.Ha android kell akkor nem samsungot kell venni.
2015. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Minimum 2 évig szeretném ha akadozás nélkül ,gördülékenyen kihuzná a leendö telefonom, sajnos ez nemsikerült az eddigi okostelefonjaimmal egy samsung és egy sony volt ,mindkettö csucskategoriás volt a maga idejében ,de egy 1 évre rá közel használhatatlan lett és ettöl félek ha galaxy s6-ot vennék ,lg g3-at meg azért nem akarok mert müanyag. Ja és van egy ismerösöm akinek 2011 ota iphone 4s-e van és azota büszkén használja.
2015. ápr. 22. 19:30
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Hát nem tudom,a friss iphone 6-om egy nap alatt meghalt xd Most imádkozhatok hogy kicseréljék mert ugye volt a 3 napos dolog..Ha meg nem,buktam a telefont plusz az árát,nesze neked IOS.
2015. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
A 3 éves Samsung galaxy s4-em meg esett meg minden,semmi baja,azóta se.Az első iphoneom lett volna ez a 6os.És 1 nap?Nevetséges egy hulladék.És még a Samsungot alázzák,nagyobbat esett mint bármelyik iphone,és nem tört be se a képernyő se semmi,az hogy a fém kereten látszódott,kicseréltem újra.Azóta is semmi baja..Szóval szerintem az Ifos egy hulladék,sznoboknak,nem is értem mért vettem ezt meg..
2015. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, kinek milyen igényei vannak.

Samsung:

-Kijelzőméret: A Samsung manapság szinte már csak nagy telefonokat gyárt, ami nem feltétlenül baj, ha te nem a " nem kell 4"-nál nagyobb kijelző" csoportot erősíted.

-Operációs rendszer: Android. Lehetőségek tárháza, méghozzá felsőfokon, egészen addig, amíg el nem telik egy-két év, és a Lollipop elavult lesz, és ha megpróbálod frissíteni, irtózatosan lelassul a telefonod. De ha jól gondolom, te nem tervezel huzamosabb időre venni telefont, szóval ha nem hosszútávra tervezel, ez nem jelenthet problémát.

-Borítás: Megmondom őszintén, már nem tudom számon tartani milyen borítással rendelkeznek a legújabb Samsungok, de kiemelem belőle a műanyagot és az üveget. Kezdem a műanyaggal: nem kifejezetten minőségi anyag, de ha szép a kidolgozása, igazán elegáns külsőt kölcsönözhet a telefonnak. Az üveg pedig egy fokkal jobb, viszont nem véletlen, hogy az Apple már nem üvegből, hanem alumíniumból készíti a hátlapokat.

-Kamera: Pixelekben messze veri az Apple termékeit, de talán a színekben kissé alulmarad a Samsung. (Persze ez az én véleményem, ha te ezt nem így látod, akkor vegyük úgy, hogy nem szóltam.)

Apple/iPhone:

-Kijelzőméret: Tavaly az Apple nagy döntést hozott; (a saját hitvallásukat semmibe véve) az amerikai gyártó egy phablettel és egy majdnem phablettel állt elő, és -mint azt tudjuk- nagyon jól jött ki belőle, mert a kijelzőméret növekedése miatt rengeted Android-felhasználó pártolt át az Almához. És szerintem ez nem véletlen.

-Operációs-rendszer: IOS. Az IOS-ről köztudott, hogy egy nagyon zárt op-rendszer, de azt is érdemes tudni, hogy megvannak a kiskapuk, amiket ismerni kell. De mennyire felhasználóbarát a rendszer? Véleményem szerint könnyebb kezelni, mint az Androidot, és valamivel átláthatóbbnak tartom, de ezzel nem mindenki ért egyet. Viszont az Androiddal ellentétben, egy iPhone sokkal később "avul el", mint egy Samsung, mert 4 generáción keresztül van szoftvertámogatás a telefonokhoz, ami az Apple-nél 4 évet jelent.

-Borítás: Jelen álláspont szerint a legfrissebb iPhone-ok alumíniumból vannak, amely az üvegnél és a műanyagnál is jóval ellenállóbb, több mindent kibír. Viszont! A fém-háznak köszönhetően az egész telefon "merevebb", és ha úgy ejted le, úgy is törik össze a képernyője.

2015. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kérdező.. ***** válasza:
Hát nem azért de a válaszod valóban nem ér 1%-t sem,még csodálkozol hogy lepontoznak?Talán a kérdéshez illő válaszokat adsz?
2015. ápr. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen :D
2015. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
De a te válaszod sem ér semmit.
2015. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!