Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy S4-em és elég sűrűn...

Van egy S4-em és elég sűrűn lefagy, kikapcsol és min 3 óráig nem reagál semmire! Szoftver frissítés megoldja?

Figyelt kérdés
Csak jövőhéten tudom elvinni szervizbe és gondoltam megkérdezek valakit aki eltudná mondani mire számítsak.

2015. ápr. 22. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ismerve a samsung frissítéseit inkább jobban elrontja. (Saját tapasztalat, frissítés óta magasabb a ram-használat, és rövidebb az akkuidő). Legtöbbet egy factory reset, vagy egy ujratelepítés segítene. Esetleg, ha nincs már rajta garancia, akkor root. Egy tiszta androiddal nem lenne ilyen fagyós, szerintem. (bár akkor már nem kell szervíz XD). Szóval szerintem próbálkozz a factory resettel.
2015. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!