Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 gyors merules lehet...

Iphone 5 gyors merules lehet nem original toltotol?

Figyelt kérdés
1 hete vettem iphonet most dobbentem ra hogy nem is original a toltoje....es iszonyat gyorsan merul a telo,ha nem hasznalom akkor is merul...lehet ez a fake toltotol?

2015. ápr. 22. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Az utángyártott töltőt minél előbb cseréld le, mert akár az alaplapot is hazavághatja.

Egyébként szerintem szimplán csak akksi csere megérett benne, ha belegondolsz lassan 3 éves, és az eredeti tulaj biztos nem cserélte ki benne mielőtt továbbadta.

2015. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 padam1 ***** válasza:

Az előttem szólónak nagy valószínűséggel igaza van. (Egyébként én is így jártam...) Ezek az akkumulátorok 1-2 évet bírnak. Ennyi idő után, és ha nagyon hamar merül az iPhone, akkor érdemes lehet cserélni az áramforrást. Nem tudom pontosan melyik iPhone 5 típusod van (sima 5, 5S vagy 5C), de ezek akksi cseréje nagyjából azonos árban van. Az 5S-é például 10.000 Ft, és jobb helyeken 10 perc alatt kész a szerelés. [link]

Én őket bátran ajánlom, mert jó áron, gyorsan és megbízhatóan dolgoznak.

2015. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!