Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a Microsoft Lumia...

Vélemények a Microsoft Lumia 535-ről?

Figyelt kérdés

Érdekelne a technikai része, ugyanakkor az ergonómia valamint a design is. Olyanok válaszát várom legfőképpen, akiknek van ilyen mobiltelefonjuk. Akkumulátor gyakorlatban hány órát bír ki? A kamera képminősége milyen?

Előre köszi.



2015. ápr. 22. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem egy túl izmos készülék, kijelzője sem a legszebb, meg igazából egy rendesen alsókategóriás készülék, de alap dolgokra jó, gyors, kevésbé komoly játékokat is elviszi azért, de pont ezért olcsó.
2015. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Lumia 520-al szemben mi a nézőpontod?
2015. ápr. 22. 21:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Összehasonlításképp mondjuk.
2015. ápr. 22. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Árához mérten teljesen korrekt telefon, mind hardver mind tudás tekintetében.
2015. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak lehetoleg ne az elso szerias keszuleket vegy, azoknak picit erzekeny a kijelzoje, kesobbiekben ki van javitva.
2015. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Melyik szériás működik normálisan?
2015. ápr. 23. 13:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem első szériás van, akkor vettem meg amikor megjelent de már kijött rá frissítés és semmi gáz nincs a kijelzővel.

(bár a második mert másnap visszavittem mert bedöglött a kijelző,és kaptam egy teljesen újat) de már nincs gáz :D

Én nem bántam meg hogy megvettem, ár/értékbe tényleg nagyon jó (bár már lehet 640et kéne nézned, ha nem zavar annak az előlapi kamerája) aksi nekem bírja a 2-3napot, persze ha egész nap nyomkodom akkor 1nap. Kamera minősége is jó, annyi a hátránya hogy nem mindig van 3G, meg nincs HD-s videofelvétel, de ezek engem egyáltalán nem zavarnak.

Mit értesz ergonómia és dizájn alatt? Mert a rendszere minden windowsphone telefonnak ugyan olyan.

2015. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!