Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári visszaállítás után is...

Gyári visszaállítás után is fent maradt hiba? (Samsung Galaxy S Advance) 4.1.2 android.

Figyelt kérdés

Régebben már többször csináltam visszaállítást, nem volt semmi baj. Viszont most az újratelepítés óta nem bírok tölteni a play store-ból egy bizonyos letöltött adat mennyiség után megakad a programokok letöltése, vagy el se indul, ha esetleg mégis elindul a telepítésnél kifagy. (Nem a telefon fagy le hanem csak a kék csík villog mintha dolgozna).

(Próbáltam azóta újra telepíteni illetve a hard resetet is meg csináltam de továbbra fent áll a probléma).

A neten azt találtam, távolítsam el a google play frissítéseit és a régebbi verzióval próbáljam úgy sem sikerült.


Ezen kívül azt is tapasztaltam, hogy ha fel rakom adatkábelre ott be se olvassa a telefon hogy ftp vagy mtp legyen hiába válsztgatom a telefonon, viszont ha a régebbi manuális usb-t választok megjeleníti a memória kártya illetve a telefon memóriát is de ugyan úgy meg áll a másolás.



2015. ápr. 22. 23:13
 1/6 A kérdező kommentje:
illetve hiába próbálom meg ellenőrizni van-e új frissítés az androidhoz nem írja ki a szokásos "már a legújabb frissítések vannak fent" hanem nem csinál semmit mintha nem is nyomtam volna rá. (beállítások névjegyben)
2015. ápr. 22. 23:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg mégegyszer visszaállítani, ha nem jó, vidd szervizbe/flasheld újra. Igazság szerint az usb dolog az aggasztóbb hiba (hardveres is lehet), a másik csak a play/gapps hülyesége.
2015. ápr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4x próbáltam visszaállítani de nem működnek a funkciók pedig gyári rom van rajta, soha nem volt rootolva se. (pénzt nem akarok már költeni rá a szervízbe, gari meg lejárt) :S
2015. ápr. 23. 08:05
 4/6 A kérdező kommentje:
ha nem hard resetre megyek hanem a beállításokba a sima visszaállításra, mikor rányomnák a "mindent töröl" gombra nem reagál rá a telefon. (a hangot adja hogy rányomtam de nem csinál semmit)
2015. ápr. 23. 08:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor rakd újra a szoftvert manuálisan.

Download módban, Odinnal kell, mint minden samsung esetében.

Nézz utána neten, nem egy nagy cucc.

Vagy felrakhatsz Custom ROMot is, csak az bonyolultabb kicsit.

2015. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem kösz.
2015. ápr. 24. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!