Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » De most komolyan, hogyan...

De most komolyan, hogyan működik az offline navigáció iPhone 5S, és iPad Mini 2 esetében?

Figyelt kérdés

Tudom hogy valami pofonegyszerű a megoldás és én vagyok a tudatlan. :) De akkor hogy is van ez? Mobilnet és wifi nélkül navigál de akkor mi alapján? Lekaocsoltam mind a mobilhálózatot, mind a wifit, és semmi se ment a navin! Apple Maps, Google Maps, iGO, mindhárommal próbáltam. GPS - el gondolom megy, de azt hol kell bekapcsolni? Vagy kell e egyeltalán?

A segítő válaszokat előre is köszönöm! A " minek vettél iPhone-t, ha ilyen hülye vagy" típusú válaszokat pedig hanyagoljuk ha lehet...



2015. ápr. 23. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:

-pedig ez egyszerű,

a navi a műholdakat veszi és így tudja a térképet mutatni,nem kell neki wifi,nem kell neki mobilnet sem,

a te kütyüdben kell legyen gps vevő és már mehet is nézheti/láthatja a fölötted lévő műholdakat,

2015. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig semmit sem akar csinálni. Tudom ( sejtem ) h valami pofon egyszerü a megoldás de megeszem a kalapom... ;)
2015. ápr. 23. 08:31
 3/10 anonim ***** válasza:
a google maps nem megy műholdról ,annak kell egyéb kapcsolat is
2015. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

"GPS - el gondolom megy, de azt hol kell bekapcsolni?"

Sehol, mert nincs bennük GPS.

Idézhetnélek téged, de nem teszem, ha már külön kérted.....:)

2015. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Pontosabban: AGPS van az 5S-ben, ami nem működik internet kapcsolat nélkül.

[link]

2015. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha elolvastad volna a wiki-t, akkor nem írtál volna ilyen bődületes baromságot hogy nem működik mobilnet nélkül.

Működik csak jóval lassabban kapcsolódik.

Ráadásul amikor netre van kapcsolódva a készülék, a kapcsolódáshoz szükséges adatokat, akkor is le tudja tölteni. És később amikor már nincs net, akkor ezeket fel tudja használni.

2015. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező ezt olvasd el

[link]

2015. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vagyis ezt, mert az előző az még a régi.

[link]

2015. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Közben próbálgattam egész nap, hát hol működött hol nem, szóval valamilyen GPS csak van benne. Majd egyszer rájövök. :)

Zöld kéz mindenkinek ( a savanyú megjegyzést tevőnek is. :)

2015. ápr. 23. 21:21
 10/10 anonim ***** válasza:

iphone-ban van fullos GPS

ipad-ben csak akkor ha van benne 3G is

2015. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!