Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt valakinak Sony Xperiája?

Van itt valakinak Sony Xperiája?

Figyelt kérdés

A mostani telefonomon (Samsung) nem lehet beállítani, hogy ne pittyegjen ha írok és nincs lenémítva. Viszont ha lenémítom, nem veszem észre ha hívnak, mert nem csörög, de a folytonos pittyegést nem bírom elviselni. Olyan telefont szeretnék, aminél külön belehet állítani a kettőt. Hogy csörög a telefon ha hívnak, viszont nem pittyeg ha pl. írok vagy valamibe belépek a telefonon.

Egyébként Sony Xperia M2-t szeretnék.



2015. ápr. 23. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó telefon az m2, de én a helyedben még gyűjtenék hozzá és vennék egy Z1compactot.
2015. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért, mia baj vele?
2015. ápr. 23. 15:24
 3/10 A kérdező kommentje:
* mi a
2015. ápr. 23. 16:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Baj, az különösebben nincs vele, csak azért a Z1 Compact minden téren jobb.
2015. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát én arról elég sok rosszat hallottam, pl. minden ok nélkül betörik a képernyője elég sok embernél, amit garanciával meg sem csinálnak, mert mechanikai gond.
2015. ápr. 23. 18:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Bla Bla Bla Bla Bla, kitől hallottad ezeket, sokan csak azért írjak mert nem szeretik a SONY-T.
2015. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség, ok nélkül minek írnák? Ha meg valaki alapból nem szereti a Sony-t, nem is olyat fog venni. Ha tökéletesen meg lennének vele elégedve, nem állnának neki szidni. Amúgy Telefongurun olvastam a hozzászólásokban.
2015. ápr. 23. 21:18
 8/10 anonim válasza:
Én is olvastam már ilyet, de nekem tökéletes volt (egy hónapja romlott el, most lenne pont 2 éves)
2015. ápr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség ez drága barátom. Sok Sony-utáló van, és akkor mindent kitalálnak, hogy senki ne vegyen Sony-t. És ezt azért csinálják, mert a legtöbben irigykednek.
2015. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem Xperia E-m van (szintén M2-re fogok váltani hamarosan! :) ),ami nem épp a legcsúcsabb mobil,egy egyszerű alsókategóriás kis kütyü,de még azon is külön be lehet állítani,hogy a rendszerhangok,a hívás,és a riasztás milyen hangerővel szóljon,szóval megoldható :)


Igen,a z1 persze,hogy jobb,dehát nem mindenkinek telik arra...egyébként az M2 is teljesen korrekt készülék! :)

2015. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!