Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok bejelentkezni...

Miért nem tudok bejelentkezni a snapchatembe?

Figyelt kérdés

A tabletem magától kijelentkezett, már ekkor kicsit gyanús volt, de gondoltam bejelentkezem, de nem volt sikeres. Nem értettem, újrapróbálkoztam párszor, a jelszavamat is megváltoztattam, de 3 nap után még mindig semmi. Letöröltem már, újratelepítettem, ugyanez. Azt írja: 'Oh no! Your login temporarily failed, so please try again later. If your login continues to fail, please visit [link] :)"

Nem találtam olyan hibát, amire ez az oldal megoldást adott volna. Ötlet esetleg, mi lehet vele, vagy ha valakinek volt már ilyen, mit kellett vele csinálni?

(Nem küldözgettem nem megfelelő képeket, így hát az sem valószínű, hogy letiltott volna)



2015. ápr. 23. 15:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!