Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné még Samsung Galaxy...

Megérné még Samsung Galaxy s4-et vásárolni?

Figyelt kérdés

Hamarosan lejár a lumiám 2 éves törlesztése, és szeretnék egy új mobilt. De nincsenek 200-300k ft-om csúcsnobilra ezért néztem ki az alábbi készüléket.


Ami fontos:


Gyors legyen, és megbízható

Legyen benne egy combos aksi

Ne akadjon és faggyon a rendszere

Karcálló üveg ha lehet

Amire használnám:


Multimédiás alkalmazás

-képszerkesztő

-szövegszerkesztő

Alalp felhasználás

Zene hallgatás

1-2 játék ritkán

Facebook youtube


Néztem ki még más készűlékeket is


Tehát akkor


Samsung Galaxy s4

LG G3S

Huawei ascend p7

Sony xperia z2 (ha olcsóbb lesz)


Ti melyik készűléket ajánlanátok és miért?



#Sja
2015. ápr. 23. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül mindenképp Xperia Z2.

Indokot nem írok, mimdenki tudja hogy kiváló készülék.

2015. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ezek közül a s4 et választanám de mondhatok egy tippet akkor a samsung galaxy s4 LTE+ t.
2015. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyértelműen a Sony Xperia Z2...
2015. ápr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, mert az S4 eléggé népszerű teló volt, ráadásul bármilyen régi is, hardveresen most is eléggé erős, és lesz rá (vagy talán már van is) Lollipop-frissítés. Viszont a Z2 tényleg sokkal jobb, ha az ár nem számít, azt ajánlom!

Én épp tegnap rendeltem meg a P7-et, a durván jó előlapi kamerája miatt, de hardveresen is azért elég jó, még ha közel se annyira, mint a másik 2. Az LG nagyon gyenge ezek közül, ne vegyél, esetleg inkább S helyett a sima G3-at, kb. egy árban van a Z2-vel!

De összességében ezek közül tényleg a Z2 a legjobb!

2015. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat hát z2 csak akkor lenne ha szeptemberre lejebb adják az árát. (mivel jön a z4)

Ha nem akkor marad a Samsung így megveszem azt

2015. ápr. 26. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!