Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi miért másolja ennyire...

A Xiaomi miért másolja ennyire pofátlanul az Applet?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Mert kínai cég, ez a dolguk.

De amúgy szerintem egyre jobban kezd eltávolodni az Apple-től.

2015. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Jujj, de felkavaró!! Megyek is az ájfónmásolási ombucmanhoz!
2015. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek... kínai cég..de nagyon jó minőséget gyártanak.

Ennyi erővel az apple minek adja ilyen pofátlanul drágán a telefonjait?

2015. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
És az Apple miért folytat ilyen undorító üzletpolitikát?
2015. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmi baj nincs az Apple üzletpolitikájával, a minőséget meg kell fizetni. Ráadásul kapsz több évnyi támogatást, és stabil szervizhátteret, ami a Xiaomiról nem mondható el.
2015. ápr. 24. 21:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Látom a szemellenző megvan.
2015. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Saavedro ***** válasza:
100%

"Ráadásul kapsz több évnyi támogatást, és stabil szervizhátteret, ami a Xiaomiról nem mondható el."


Kifejtenéd...? :D Am ja, a minőséget meg kell fizetni...kérdés hogy az a minőség mára mennyire kopott meg...

2015. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

"kínai cég..de nagyon jó minőséget gyártanak"


És nem is írtam olyat, ami az ellenkezőjére utalna, vélemény nélkül leírtam, hogy kínai cég, amivel mondhatni vérükben van a másolás.


#5


Egy 40 ezres Motorola-val is kapsz több évnyi támogatást, és stabil szervizhátteret. Ezzel persze nem azt írom, hogy a Moto E 2015 jobb telefon az iPhone-nál, csak azért írom, mert nem azért kérnek 300 ezret egy iPhone-ért (tudom, már olcsóbb, de kb annyiról indul amikor új), mert olyan sokáig támogatnák meg olyan kitűnő a szervizük. Mind szép és jó hogy tényleg jó a támogatás, de attól még irreálisan van árazva.


Ja és hogy a Xiaomi-ról ezek nem mondhatók el?

Lollipop-ot megkapja az Mi3, ami igaz még csak 1,5 éves, de még mindig nem szűnt meg a támogatás, várhatóan még fogni fog pár frissítést, meg a Redmi 1S is megkapja, ami bár csak 1 éves múlt, de tegyük fel, hogy 1 év után megszűnik a támogatás, egy iPhone árából 5 Redmi 1S-t vehetnél, szóval minden évbe veszel újat, akkor kb 5 évig van frissítve a telefonod, míg az iPhone 3-4 év után már nagyon elavult.

2015. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"És nem is írtam olyat, ami az ellenkezőjére utalna"

Nem írtam egy szóval sem, hogy bármiben ne lenne igazad. Nem írtál semmi ilyet. A megjegyzésem a kérdező felé irányult, mivel Kb úgy állította be a kérdésében a xiaomit (vagyis nekem úgy jött le) mintha valami vacak iphone replica lenne ;)

2015. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Ennyi erővel elmondható lenne hogy az összes telefongyártó "pofátlanul" másolja az ájfónt, mert ők találták ki az egész tapizós képernyő+1 gomb kombót.


Na meg az Apple-nél sem a minőséget, hanem a hype-ot fizeted meg.

2015. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!