Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy LG G3 S telefonom,...

Van egy LG G3 S telefonom, T-mobil függő. Jelenleg 4.4.2 android fut rajta. Ha frissítem az androidot akkor is tudom függetleníteni? Függetlenítés után már nem frissíthetem?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 24. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A függetlenítés nem ilyen egyszerű. Nem értek hozzá, (akkor meg minek válaszolok), de ettől nem lesz független. Meg igazából értetlenkedek. Akiben már csak egy picit is felmerül, hogy másik szolgáltató kártyáját akarja használni, az miért nem vesz alapból független telefont?
2015. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Bemész a t-hez, megcsinálják a függetlenítést, hivatalosan. Frissíteni is tudod.
2015. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es mennyiert csinaljak ott? Hasznaltam kaptam, igy a papirjai nincsenek meg. Igy is megcsinaljak?
2015. ápr. 25. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Papírok nélkül hogyan igazolod, hogy a tiéd és nem loptad vagy találtad? 15.000 Ft.
2015. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!