Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pár napja vettem egy phone-t...

Pár napja vettem egy phone-t amerkában majd a repülőgépen elhagytam. (Beraktam a hálós zsebbe majd mkor leszálltam otthagytam ) Szerintetek mit csinálhatok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 25. 00:06
 1/6 anonim válasza:
Visszalehet keresni neten GPS alapján. Feltéve ha be van kapcsolva. (Windows Phone esetén automatán be van kapcsolva)
2015. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keresztet vethetsz. Leszállás után a stewardeseknek kell a gépet kitakarítani. ilyenkor az első,hogy vagy leadják a reptéren a talált tárgyak közé,vagy elteszik.Szerinted melyik a reális?
2015. ápr. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Odatelefonálsz azonnal, te buta! Múltkor én fenthagytam az ipademet, telefonáltam, mondták hova menjek, kihoztak hármat is, hogy melyik az enyém... nem értem, hogy a másik kettő miért nem ment érte. Ott várja a talált cuccok között, hogy jelentkezz érte.
2015. ápr. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Közvetlen járat vagy átszáltál közben ,mert ha gèpen hagytad el akkor ott lesz a talált tárgyak közt ,csak nem mindegy hogy hova kène èrte menni budapesti reptère vagy ott ahol átszáltál illetve telefonálj a reptère hogy elhagytad repülögèpen .
2015. ápr. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépn köszönöm a válaszokat!

(3. válaszoló):Sajnos 6 számot hívtam de csak gép vette fel...Te hogy tudtad őket felhívni?

Köszi

2015. ápr. 26. 19:13
 6/6 A kérdező kommentje:

(1. válaszoló) Be van kapcsolva az icloud illetve az"Elveszett mód".De sajnos csak akkor küld GPS jelet,ha internethez kapcsolódik.

De azért köszi a választ!

2015. ápr. 26. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!