Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Többé nem lehet youtube...

Többé nem lehet youtube videókat nézni Samsung Galaxy Y-on?

Figyelt kérdés
Állìtólag a youtube Egy pár napja nem tudok videókat nézni a telefonomon ,mivel azt írja ki ,hogy ellenőrizzem a hálózati kapcsolatot és a rendszeridőt.
2015. ápr. 25. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Valóban az én Y om is ezt csinálja.

Nincs már megoldás mint frrisíted a youtubeot ( play aruhaz) .

Tudom ez sok megát elvesz ráadásul play szolgáltatások kellenek.

Ha feltelepited nem lesz hely a telodon. Sőt a többi alkalmazást le kell törölni ; hogy legyen helyed a play szolgaltatasokra hogy műkődjön a frissített youtube.


Tehát ez az egész rossz l, csalódtam a playben meg a samsungban....


Te

2015. ápr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így jár aki gyökér telefont vesz.
2015. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Frissítettem ,de semmi. Hát én is csalódtam mindkettőben... Kedves datubber: a telefont 2 éve vettem, akkor még nem számított ennyire béna telefonnak... Tudod nem mindenki engedhet meg magának nagyon jó és drága telefonokat, de ha te igen akkor örülj neki.
2015. ápr. 25. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért jó az iOS rendszer, meg az iPhone, iPad készülékek..;)
2015. ápr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!