Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg meghajlik az iPhone 6...

Tényleg meghajlik az iPhone 6 Plus normál használat mellett is? És a sima 6?

Figyelt kérdés

Tudom, valaki csak jót nevetett rajta, de engem foglalkoztat,hogy tényleg igaz-e? Hogy attól is meghajlik hogy csak zsebre vágom és leülök vele ide-oda?

És ha igen, akkor a sima iPhone 6 (4,7) is?



2015. ápr. 25. 15:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt most ne abból csináljunk kérdést, hogy mi a készülék márkája, és típusa. A nagyobb méretű okostelefonok sokkal érzékenyebbek a nadrágzsebben hordozásra. Próbáld ki, vágj zsebre egy 5 colos kijelzőjű, majd egy 4 colos kijelzőjű telefont, és mind a kettővel mozogj, ülj le, állj fel, feküdj le a kanapéra, stb. Érezni fogod, hogy a nagyobb telefon szinte feszül a nadrágzsebedben egyes mozdulatoknál (nem mindegyiknél). Ha pedig nagyon sokáig csinálod ezeket, előbb-utóbb elfárad az anyag, amiből a készülék van, és alig észrevehető mértékben, de meg fog hajlani. Normál használat mellett kevés az esély arra, hogy pár hét alatt bekövetkezzen ez, inkább évekről beszéljünk.
2015. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha feszegeted minden meghajlik...

Amúgy ha odafigyelsz nem farzseben hordod és nem ülsz rá 150 kilóval sztem nem lesz baja

2015. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen!

Amúgy igen, gondoltam én is,hogy egy 7 mm vastag üreges alumínium ház komolyabb erőhatások mellett deformálódni fog. De ahogy írtátok nem nagy mértékben, meg odafigyeléssel elkerülhető ez a probléma.

2015. ápr. 26. 09:28
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos hajlik igen.Itt gyakorin is volt pár emberkének pedig nagyon vigyázott rá nem tartotta farzsebben és mégis.Előlapi kamera lencséje is elmászik egy idő után.Hátlapi kamerának meg az autofokusza hajlamos tönkre menni.Becsipheti a hajad ha tok nélkül használod
2015. ápr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

becsípheti? xddd

Komolyan?

2015. ápr. 29. 14:00
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem jobban járok, ha inkább egy 5S-t veszek. Még az is nagyon erős, meg azért szeretném ha tudnák benne mozogni a nélkül hogy ki kelljen venni a zsebemből.
2015. ápr. 29. 14:03
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezért vettem én is I5öt inkább pedig már majdnem megvettem az i6 plust
2015. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen ph-s forumban többen panaszkodtak hogy tépi a hajukat.De keress rá a neten iphone hairgate cimszóval illetve itt egy angol nyelvü link is

[link]

2015. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom, egyre jobban megy el a kedvem az új iPhoneoktól.

Szerintem inkább veszek egy 5S-t.

2015. ápr. 29. 14:19
 10/19 anonim ***** válasza:
Lol én is i6plusz használok spigen tokkal de nem csípte be eddig a hajam pedig vállamnál tovább ér
2015. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!