Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemesebb venni?...

Sanya111111 kérdése:

Melyiket érdemesebb venni? HTC Desire 516 Samsung GALAXY S3 Neo Samsung Galaxy S4 Mini Samsung Galaxy Grand Prime HTC Desire 610 LG G2 Mini Huawei Ascend G630 Nokia Lumia 730 Motorola Moto G

Figyelt kérdés

2015. ápr. 26. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Lumiát venném a WP miatt. 735, vagy kicsit drágábban, de jobb kamerával a 830-at. Persze ez csak az én ízlésem, nem mondok ítéletet a többi felett amiket felsoroltál, mert azokat nem ismerem.
2015. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Galaxy S3 NEO és a Galaxy S4 mini egy szinten vannak. Kivéve abban, hogy az S3 NEO-ban nagyobb és jobb a kijelző. De én a Motorola MOTO G-t választanám!
2015. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!