Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csináltatott már valaki neten...

Csináltatott már valaki neten keresztül egyedi telefontokot?

Figyelt kérdés

egyedihatlapok.hu, pitbullcase.hu stb, ezekre gondolok.

Ha igen, akkor megbízható, jól sikerült, minőségi tokot kaptál kézhez?


2015. ápr. 26. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

csináltattam, jó szar lett

nem is használtam

2015. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom aktuális-e még... Én a uniqshop. hu-n csináltattam köbö 2 hónapja. Egészjó let. :)
2015. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyedihatlapokat nem ajánlom, mérföldekkel rosszabb a minősége mint amit ígérnek, pontatlan, és szerintem át is vágtak, van sima szilikontok és van Slim szilikontok, egy ezressel többért a Slimet rendeltem mert nagyon szerettem volna extra vékony tokot és nagyon megörültem hogy valahol találtam ilyesmit. De! Vastagabb ez a tok mint bármilyen szilikon tokom ami valaha volt. Szóval vagy vásárló megtévesztése, vagy átvertek és simát küldtek. Kommunikáció pedig elég gyenge. Nem szimpi
2020. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Letmicro. com
2021. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!