Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Bitang1125 kérdése:

Szerintetek melyik telefont érdemes megvenni ha telefonálásra, facebookra és böngészésre, GPS-re ha kell, fotó-videóra de játék nem lenne használva? Lehetőségek 4 db: Samsung Galaxy J1, Samsung Galaxy Trend Plus, Samsung Galaxy Ace 4, Sony Xperia E4.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 26. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem Xperia E4G-van, ez annyiban tér el a E4-től hogy 4G képes, amugy ua. A 4.7-es kijelzőjével épp kézbe illik, ha nagyobb lenne már nem tudnám 1 kézzel kezelni. Gyors, nem akad. Kamerája 5 mp, bent megesik hogy nem valami szép képet csinál, kint viszont nagyon jókat, de azt ne felejtsük el hogy ez nem fényképezőgép hanem telefon, szóval ne várjunk tőle művészi képeket. Én nem vagyok annyira minőségi fotóbu*zi, nekem megfelel minden téren a fénykép amit csinál. Nekem igo fut rajta mert most van ez az akció hogy ingyen letölthető volt így hát leszedtem rá, de alapból a navigon felvan rá téve gyárilag. Samsungokat nem ismerem, így arról nem tudok véleményt.
2015. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!