Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most szeretnék SONY telefont...

Skullka100 kérdése:

Most szeretnék SONY telefont venni és szerintetek melyik sony telefon néz ki a legjobban, a legstabilabb, és a legerősebb?

Figyelt kérdés

45-55 között szeretnék vásárol.. legyen bőven tárhely

A válaszokat vagy a telefon ajánlást köszönöm :))


2015. ápr. 26. 18:12
1 2 3
 11/23 kérdező.. ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
És akk hogyan tudok szerezni Sony xperia Z-t ???
2015. ápr. 27. 17:04
 13/23 kérdező.. ***** válasza:
Már csak használtan vagy gsm boltból ahol nincs rá semmi gari tudod megvenni.Nem tudom miért kell egy ilyen régi telefont venni még.
2015. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
És tudsz ajánlani valami olcsó +egész stabil Sony telefont?? Ismétel Sony-t ami 70.000 tol nem több??
2015. ápr. 27. 18:33
 15/23 anonim ***** válasza:
9# ha Stock android kell akkor inkább valamelyik nexus, mint egy sz@ros Motorola, és ha annyira akarom, vagy akarja a kérdező simán rá tudja majd rakni az android 6.0-át. Úgyhogy ennyit a motoroládról.
2015. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 kérdező.. ***** válasza:

Van nexusom is,nem csak motorolám.Lehet rakni valami szutykot persze és közbe a gari ugrik ezért már megéri.

Kérdező felejtsd el a sony-t ennyi pénzért.

Amúgy mi a bajod a motorolával előttem lévő?Nekem 2 motorolám is van és fantasztikusak.És eddig mindenkinek nagyon bejött.Ennyi pénzért akkor is Moto G 2nd Gen 4G éri ha törik ha szakad.A sony-nál már csak a samsung rosszabb egyébként.

2015. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Milyen nexustelefonokra gondoltok??Remélem nem nagyon drágákra , de ha elég jóféle nexus okat mondtok lehet veszek 1-et :)) (mondjatok nexus telókat)
2015. ápr. 27. 20:07
 18/23 A kérdező kommentje:
Most nézegetem a nexus telefonokat , hát nem nagyon jönnek be , alakja se tul jó , még mindig maradok a SONY-nál sorry... Néztem nexus 5-öt de az már 80-100 K környékén van , szerintem hagyjuk a NEXXUSSSS-t!!
2015. ápr. 27. 20:11
 19/23 kérdező.. ***** válasza:
Ahogy gondolod.Én próbáltalak jó döntésre bírni.
2015. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Nekem 2 motorolám is van és fantasztikusak.És eddig mindenkinek nagyon bejött." mindenkinek megmutattad az országban? Vagy hogy érted hogy mindenkinek? Hozzátehetnéd hogy mindenkinek aki látta...

Egyébként nekem is volt motorbolhám de abszolút nem jött be... Nekem a tapasztalatom azt mutatja, hogy a z1c jobb mint a moto g 2... Az meg hogy a Sony-nál csak a Samsung rosszabb... Ilyen kijelentést csak az tesz aki csak rossz mobilokba nyúlt eddig bele...

2015. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!