Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kezdjek az új telefonommal?

Mit kezdjek az új telefonommal?

Figyelt kérdés
Nemrégen kaptam egy új telefont (LG G3), és nem igen tudok mit tenni vele. Szó sincs róla... Becsülöm a telefont. Többre tartom mint a saját életemet. Viszont nem tudom felfedezni. Konkrétan mikre képes még a rajta lévő alkalmazások használatán kívül. A szüleim azt gondolnák midnenfélét programozok rajta, meg hasonlók. Ez mind szép és jó, de ennyire nem értek a dolgokhoz. Viszont nem akarom hogy azt mondják, felesleges volt megvenniük nekem a mobilt. Tudnátok valami olyan lehetőséget/tevékenységet írni, ami miatt azt mondanák, hogy "Hm-hm... Lehet mégsem hiába való volt!" Vagy... valami hasonló. Még egyszer mondom (igazából írom :D) becsülöm a telefont, elégedett vagyok vele. Csak semmiképp nem akarom hiábavalónak éreztetni, ezért akarom valami olyanra is használni, ami már elég komolynak mondható, viszont a telefont nem tudom vele elrontani. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2015. ápr. 26. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Programozni akarsz?

Androidra vannak jó programok, illetve mint gépre, csak telefonra kalkulálva, c++, java, stb... a lehetőségek tárháza jóformán kimeríthetetlen.


Nézz rajta filmeket, tanulj rajta nyelveket, olvass, játssz...

2015. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem fogsz rá alkalmazásokat fejleszteni meg hasonlók, de egy átlag user nem is azért veszi.

Fényképez vele, facebook-ozik, instagram-ozik, snapchat-ezik, netezget, meg telefonál, illetve játszik rajta.

Ebben kimerül a legtöbb egyszerű felhasználó igénye, olyan amilyen Te vagy (legalábbis jelenleg, aztán lehet 8 év múlva Te appjaidat használjuk majd).

2015. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gyémántlány válasza:
100%

Hát a telefon végtére is csak egy telefon, nincsenek korlátlan lehetőségeid vele kapcsolatban, megvannak a határai. Tényleg, a legtöbb, amit tehetsz, az az, hogy használod, arra, amire éppen kell. Erre valók a mobilok tulajdonképpen.

Hallgass zenét rajta, fotózz vele, stb. Ne agyald túl a dolgot szerintem :)

2015. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ejha... Nem is számítottam ennyi gyors válaszra... :D Köszönöm a válaszokat! :) Legalább már ezen a dolgon nem fogok filozni/izgulni. :)
2015. ápr. 26. 21:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
bekukkantasz a Google playra és szépen átnézed az ajánlatait, pl az alkalmazásoknál. Biztosan fogsz találni olyasmit, amivel el tudod varázsolni a szüleidet.
2015. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Tegyél rá CyanogenMod-ot. Ha annak bemutatod a lehetőségeit, szüleid lemennek hídba, hogy a gyerekük miket nem tud.
2015. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet rajta viruális gépet is futtatni, én a Windows 95öt próbáltam így ki :))
2015. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ha programozni nem is fogsz mostanában, videót még szerkeszthetsz rajta. Az egy erőforrás igényesebb feladat, amihez jól jöhet a mobilod vasa.


De a szüleidnek én egy mai mobil multifunkciós oldalát mutatnám, igaz a lenti dolgok szinte mindegyikét egy jóval olcsóbb modell is tudná. A képen látható árucikkek kb mindegyikét lecserélte (átlag felhasználásra) a mobil, sőt ha az ágyból gépezek, akkor mobillal helyettesítem az egeret és billentyűzetet. Ott van még a zseblámpa, gps és nagyon sok dolog, amihez régen papír kellett. Az "okos háztartás" vonalról nem is beszélve.


[link]

2015. ápr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó 4 válaszoló válaszát is köszönöm! :)
2015. ápr. 27. 14:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, amit írtál, arra szerintem egy komplett gép (vagy laptop) lenne jó. Az előző válaszokat nem olvastam, de akkor is... Átlag felhasználó általában fényképezik, wifizik, facebookozik a telefonján. Erre meg a vodafone smart 2-m is képes.. Ha azért vették a telefont neked, hogy szoftvert fejlessz rajta, akkor nem gondolták át túl jól. ... És ráadásul, én naponta fordulok meg a 9. kerületben (Bp.) és ott nem annyira ajánlott ájfonokkal rohangálni, mert hiába belváros (stb.stb.), de attól még ott vannak a c-k. ... De biztos vannak ilyen appok, keress google-n, hidd el már minden sz**ságot kitaláltak. Hajrá!
2015. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!