Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » (Symbian S^3) Hogyan tudok...

(Symbian S^3) Hogyan tudok előretelepített alkalmazást (QuickOffice) törölni? (többi leírásban)

Figyelt kérdés

Custom firmware van a telefonon, és szeretném a legújabb elérhető QuickOffice-t felrakni (7.X), viszont nem engedi. Talán az lehet a baja, hogy volt a cfw-ben egy 6.X-es quick office, amit nem tud leszedni.

Belaktam a telefont, semmi kedvem újra szétbarmolni. Van valami módja, hogy le tudjam szedni a régi alkalmazást?



2015. ápr. 27. 19:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Mindig megakad az Adobe Reader/QuickOffice 60% körül "Unable to install"-lal.
2015. ápr. 27. 19:09
 2/2 A kérdező kommentje:

Közben véletlen rájöttem, hogy eddig is Picsel Smart Office-t használtam, mert sokkal használhatóbb és nincs vele ilyesmi nyűg.

A kérdésemre válaszolva - szerintem csak Nokia Cookerrel, vagy Xplore-ral a registry fájlokat törölgetve lehetne ezt megcsinálni, bár lehet van rá más megoldás is.

2015. ápr. 27. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!